مجوز استخراج گاز از منطقه مختار یاسوج صادر شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر مجوز استخراج گاز از منطقه مختار یاسوج صادر شد به گزارش خبرنگار سایت احکام، سید علی احمد زاده عصر شنبه در همایش ریش سفیدان افزود: اراده دولت بر تحول در استان‌های محروم بوده و اقداماتی هدفگذاری شده است.
وی با اشاره به سفر هیأت دولت به استان، ابراز داشت: طی سه سال آینده تحقق کامل تخصیص اعتبارات سفر و متمم را خواهیم داشت.
احمد زاده به تحول صنایع بزرگ و اشتغال خانگی اشاره کرد و بیان داشت: سیستم بانکی استان نیز باید در پرداخت تسهیلات همکاری مطلوبی داشته باشند.
استاندار با اشاره به صدور مجوز پالایشگاه نفت گچساران و استخراج گاز از مختار بویراحمد، گفت: احداث پالایشگاه گچساران پنج هزار شغل را ایجاد می‌کند.
احمد زاده افزود: احداث نیروگاه ۷۵٠ مگاواتی در دهدشت نیز هذفگذاری شده است.
استاندار پروژه‌های بزرگ آبرسانی، پوشش مناطق دارای تنش آبی، بهسازی جاده‌های عشایری با ۲۶٠ میلیارد تومان، احداث جاده‌های روستایی و اصلاح شبکه‌های آب را از دیگر برنامه‌های در دست اقدام دانست.
وی با اشاره به اینکه دشمن با مأیوس شدن از جنگ مستقیم، ایجاد جنگ داخلی را در کشور طراحی کرد، ابراز داشت: این فتنه‌ها نیز با شکست مواجه شده است.
احمد زاده گفت: دشمن به دنبال ایجاد آشوب برای جلوگیری از توسعه در کشور است، اما با همه این موانع، تحریم‌ها و فتنه‌ها، ما از جمله برترین‌های نظامی، علمی و دریایی هستیم.
وی افزود: ایران اسلامی در اوج اقتدار بوده و هرگز تسلیم نخواهد شد. امیدوارم از خبر مجوز استخراج گاز از منطقه مختار یاسوج صادر شد راضی بوده باشید.

مجوز استخراج گاز از منطقه مختار یاسوج صادر شد  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۲-۰۴ ۰۲:۳۷:۵۱