مجموعه تئاتر شهر بوشهر آماده برگزاری جشنواره استانی
است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر مجموعه تئاتر شهر بوشهر آماده برگزاری جشنواره استانی
است
به گزارش خبرنگار سایت احکام، محمد مظفری دوشنبه شب در جمع خبرنگاران بیان کرد: سی و پنجمین دوره از جشنواره تئاتر استانی بوشهر با حضور ۱۰ اثر انتخاب شده از مرحله بازبینی طی مدت ۲ روز از فردا ۲۳ لغایت ۲۴ آبان برگزار می‌شود.
وی اظهار کرد: پس از بازبینی از ۱۹ اثر از سراسر استان، هیأت بازبین متشکل از «عبدالرضا شنان پور، علیرضا میرشکاری و لقمان بحرانی» شش اثر را در بخش صحنه‌ای و چهار نمایش را در بخش خیابانی جهت اجرا در سی و پنجمین جشنواره تئاتر استانی به دبیرخانه معرفی کرد.
مظفری افزود: بر اساس جدول در روز نخست جشنواره نمایش «دی زنگرو، به سرعت‌گیر نزدیک می‌شوید، این خانه سیاه است، جزیرتا، خَن» به ترتیب به کارگردانی شیما جوادپور، حمید ظریف‌خواه، ساحل صالحی، زینب محمدی و روح‌الله خدامی به روی صحنه خواهند رفت.
وی ادامه داد: «لی‌لام، پشت پلک شهر، آلا، سینما جوادیزو و شازو» به ترتیب اثر کاظم ارجمند نیا، محمد ابراهیم‌زاده مطلق، محمد فخرایی مطلق، جواد سالمی و قحطبه فخرایی جهت اجرا در روز دوم این جشنواره هستند.
مظفری اظهار کرد: «شاهین بهرام‌نژاد، رضا مختارزاده و میترا خواجه‌ئیان» هیأت سه نفره داوران این دوره را جهت انتخاب نفرات برتر در بخش‌های مختلف و آثار برتر برای حضور در جشنواره تئاتر فجر عهده‌دار هستند.
وی با بیان اینکه اجرای نمایش‌ها برای عموم آزاد است، عنوان کرد: هر اثر در شهر خود بعد از مرحله بازبینی به اجرای عموم پرداخته‌اند و اگر فردی موفق به نمایش در جشنواره نشود پس از اتمام جشنواره می‌تواند اثر موردنظر را تماشا کند.
مظفری با اشاره به اینکه مجموعه تئاتر شهر بوشهر آماده برگزاری جشنواره استانی است، گفت: سعی شده با استفاده از تمام ظرفیت جشنواره‌ای در شأن و منزلت هنر تئاتر، هنرمندان و این رویداد بزرگ هنری برگزار شود.
دبیر اجرایی سی و پنجمین جشنواره تئاتر استانی خاطرنشان کرد: آئین اختتامیه این جشنواره نیز ساعت ۱۵:۳۰ روز پنج‌شنبه ۲۵ آبان در سالن اجتماعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر برگزار می‌شود. امیدوارم از خبر مجموعه تئاتر شهر بوشهر آماده برگزاری جشنواره استانی
است
راضی بوده باشید.

مجموعه تئاتر شهر بوشهر آماده برگزاری جشنواره استانی
است  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۱-۱۴ ۰۲:۳۹:۱۹