مجتمع‌های هنری نیمه کاره در استان بوشهر تکمیل
می‌شوند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر مجتمع‌های هنری نیمه کاره در استان بوشهر تکمیل
می‌شوند
به گزارش خبرنگار سایت احکام، عبدالرحیم افروغ چهارشنبه شب در نشست هم اندیشی فعالان فرهنگی و اجتماعی شبانکاره اظهار داشت: درک روشن از اهداف اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مستلزم شناخت انجمن‌ها است و اهداف فردی و اجتماعی، از جمله عوامل مهمی است که در تشکیل و بقای انجمن‌ها مورد توجه قرار می‌گیرد.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر افزود: باید نسبت به فعال شدن انجمن‌ها در بخش فعال‌تر عمل کرد و بی شک فراهم کردن زیرساخت‌ها و فضاهای فرهنگی و هنری در تحرک و پویایی فعالیت‌ها فرهنگی و هنری نقش بسزایی خواهد داشت که سعی ما در دولت سیزدهم بر این است تا مجتمع نیمه تمام مجتمع فرهنگی هنری شبانکاره و سه مجتمع دیگر در استان را کامل کنیم.
افروغ افزود: با تأکیدات مقام معظم رهبری و دولت سیزدهم مسائل فرهنگی دارای اولویت هستند، مسائل فرهنگی و اجتماعی بسیار مهم است و تعطیل کردن آن لطمات جبران ناپذیری به بار خواهد داشت از این رو بازگشایی نمایندگی ارشاد به همت بخشدار شبانکاره و سایر فرهنگ دوستان کار ارزشمندی است و اداره کل فرهنگ و ارشاد استان هم تمام تلاش خود را برای فعالیت مجدد و ارائه خدمات به جامعه فرهنگ و هنر خواهد داشت.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر افزود: دشمنان ما با تمام ابزارهای قدرتمند خود برای ایجاد آسیب و تخریب ساختار اجتماعی و فرهنگی ایران وارد میدان شده‌اند و ما در برابر همه خدعه‌های دشمن نیازمند کار فرهنگی بیشتر و کار جهادی در این زمینه هستیم.
افروغ در ادامه نسبت به دغدغه بحق فرهنگ دوستان شبانکاره ای در خصوص مجتمع فرهنگی هنری این بخش اظهار داشت: با پیگیری‌های صورت گرفته و همچنین اعتبار سفر رئیس جمهور در صورت تأیید فنی و مهندسی این پروژه کار این مجتمع ادامه پیدا خواهد کرد.
وی در خصوص مسائل مطرح شده از قبیل سالن اجتماعات در کتابخانه عمومی و کتابخانه عمومی روستای دهداران سفلی قول‌های مساعدی دادند.
در پایان نشست نیز افراد حاضر در نشست مسائل و مشکلات حوزه فرهنگ و هنر را بیان کردند و مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به سوالات حاضرین پاسخ دادند.
در حاشیه این نشست حامد منفرد به عنوان نماینده فرهنگ و ارشاد اسلامی بخش شبانکاره معرفی شد و این نمایندگی به صورت رسمی آغاز به کار کرد. امیدوارم از خبر مجتمع‌های هنری نیمه کاره در استان بوشهر تکمیل
می‌شوند
راضی بوده باشید.

مجتمع‌های هنری نیمه کاره در استان بوشهر تکمیل
می‌شوند  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۱۸ ۰۲:۴۰:۵۲