ماکرون: کشورهای غربی به دنبال درگیری نظامی با روسیه
نیستند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ماکرون: کشورهای غربی به دنبال درگیری نظامی با روسیه
نیستند
به گزارش سوالات شرعی و احکام، رئیس جمهور فرانسه در نشستی اعلام کرد: «کشورهای غربی قصد ندارند با مردم روسیه وارد جنگ شوند، بلکه به دنبال جلوگیری از تشدید تنش در اوکراین هستند.»
پایگاه خبری روسیا الیوم روز دوشنبه گزارش داد که امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه روز دوشنبه در جریان افتتاحیه کنفرانس حمایت از اوکراین در پاریس گفت: «همه ما اتفاق نظر داریم که تمایلی نداریم که با مردم روسیه وارد جنگ شویم.»
وی خاطرنشان کرد: «ما به دنبال التزام به بازدارندگی در برابر تشدید تنش هستیم، همانگونه که از آغاز درگیری‌ها با موفقیت انجام داده‌ایم.»
گفتنی است فرانسه میزبان کنفرانس کشورهای حامی اوکراین است که در آن «اولاف شولتز»، صدراعظم آلمان، «آندری دودا»، رئیس جمهور لهستان و رؤسای دولت‌های حدود ۲۰ کشور اتحادیه اروپا شرکت خواهند کرد.
در این کنفرانس «جیمز اوبراین»، دستیار وزیر امور آمریکا در امور اروپا و اوراسیا و «دیوید کامرون»، وزیر امور خارجه انگلیس حضور خواهند داشت.
خبرگزاری فرانسه پیشتر به نقل از منابع خود گزارش داده بود که انتظار نمی‌رود در پایان این نشست، کمک نظامی جدیدی به اوکراین اعلام شود. امیدوارم از خبر ماکرون: کشورهای غربی به دنبال درگیری نظامی با روسیه
نیستند
راضی بوده باشید.

ماکرون: کشورهای غربی به دنبال درگیری نظامی با روسیه
نیستند  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۲-۲۷ ۰۲:۴۱:۲۷