مانور «ساعت صفر» در هلال احمر قزوین برگزار شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر مانور «ساعت صفر» در هلال احمر قزوین برگزار شد حسین خوئینی در گفت‌وگو با خبرنگار سایت احکام از برگزاری ساعت صفر مدیریت بحران خبر داد و اظهار کرد: این مانور در ساعت ۱۸:۳۰ روز شنبه توسط مدیرت بحران استان قزوین اعلام و بلافاصله نجاتگران جمعیت هلال احمر استان متشکل از تیم‌های واکنش سریع، اسکان اضطراری، نجات در سیلاب، نجات از ارتفاع و نجات در آوار به همراه خودروی عملیاتی سبک و سنگین در موقعیت اعلام شده حاضر شدند.
وی افزود: با توجه به هشدارهای هواشناسی در سال جاری و پیش بینی بروز بارندگی‌های شدید در پیش رو، این مانور با سناریوی سیل و با هدف سنجش آمادگی و هماهنگی دستگاه‌های خدمات رسان با یکدیگر در زمان بحران، در محل ورزشگاه امام علی شهرستان البرز به اجرا گذاشته شد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین در پایان یادآور شد: با توجه به اینکه سطح حادثه استانی در نظر گرفته شده بود، با حضور فرماندار شهرستان البرز، مدیریت بحران استان و نماینده مدیریت بحران کشور آمادگی جمعیت هلال احمر از نظر تجهیزات و نیروی انسانی مورد سنجش قرار گرفت. امیدوارم از خبر مانور «ساعت صفر» در هلال احمر قزوین برگزار شد راضی بوده باشید.

مانور «ساعت صفر» در هلال احمر قزوین برگزار شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۱۵ ۰۲:۳۸:۵۸