ماجرای «اعتصاب» غذای ۴۰ اسیر فلسطینی در زندان‌های رژیم
صهیونیستی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ماجرای «اعتصاب» غذای ۴۰ اسیر فلسطینی در زندان‌های رژیم
صهیونیستی
به گزارش سوالات شرعی و احکام، مرکز فلسطینی «حنظله» فعال در امور مربوط به اسیران فلسطینی مستقر در زندان‌های رژیم صهیونیستی اعلام کرد که ۴۰ اسیر فلسطینی قصد دارند در اعتراض به شرایط خود، اقدامات مختلف از جمله اعتصاب غذا را پیش بگیرند.
بر پایه این گزارش، مرکز فلسطینی حنظله اعلام کرد که این اسیران از جبهه مردمی آزادی فلسطین هستند که قصد دارند روش‌های مبارزاتی مختلف از جمله اعتصاب نامحدود غذا اتخاذ کنند.
این مرکز اعلام کرد که این تصمیم اسیران فلسطینی در اعتراض به اقدامات تازه بخش زندان‌های رژیم صهیونیستی علیه «احمد سعدات» دبیرکل جبهه مردمی آزادی فلسطین و جدا کردن وی از سایر زندانیان صورت می‌گیرد.
در همین راستا، وبگاه فلسطینی «سما نیوز» در خبری دیگر اعلام کرد که رژیم صهیونیستی سه جوان فلسطینی اسیر به نام‌های الشبّان علی شریف، خالد شریف و رضی شریف را به این شرط بزودی آزاد خواهد کرد که به مدت ۴۵ روز از منطقه مسجد الاقصی دوری کنند.
ادامه فشارها و سرکوب‌های رژیم صهیونیستی علیه صاحبان اصلی سرزمین فلسطین در حالی است که «تور وینسلاند» سخنگوی کمیسیاری سازمان ملل در خاورمیانه نسبت به بحران تأمین مالی برای کمک‌های غذایی فوری به فلسطینی‌ها هشدار داده است. امیدوارم از خبر ماجرای «اعتصاب» غذای ۴۰ اسیر فلسطینی در زندان‌های رژیم
صهیونیستی
راضی بوده باشید.

ماجرای «اعتصاب» غذای ۴۰ اسیر فلسطینی در زندان‌های رژیم
صهیونیستی  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۵-۲۶ ۰۲:۴۵:۰۳