لزوم معرفی محصولات و دستاوردهای روستاهای لرستان

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر لزوم معرفی محصولات و دستاوردهای روستاهای لرستان به گزارش خبرنگار سایت احکام، احمدرضا دالوند امروز یکشنبه در جلسه هماهنگی نمایشگاه توانمندی‌های روستاییان و عشایر ایران هدف از برگزاری این نمایشگاه را آشنایی مردم، سرمایه‌گذاران و بازرگانان با محصولات و دستاوردهای روستاها عنوان کرد و اظهار داشت: این فرصت بسیار خوبی است تا روستاییان و عشایر لرستان فناوری، دستاوردها و محصولات خود را به بازار تقاضا معرفی کنند.
وی به ظرفیت‌ها و توانمندی لرستان در این حوزه اشاره کرد و افزود: متأسفانه تاکنون محصولات و دستاوردهای روستاهای لرستان به‌منظور ایجاد زمینه‌های لازم برای عرضه محصولات و تولیدات بازاریابی، تجاری‌سازی و جذب سرمایه‌گذار به‌خوبی معرفی نشده است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان، عنوان کرد: روستاهایی که دارای ظرفیت و توانمندی بالایی هستند به‌عنوان پایلوت و ایجاد درآمد پایدار انتخاب و به دیگر مناطق معرفی شود.
دالوند، تأکید کرد: دستگاه‌ها برای حضور در این نمایشگاه هم‌افزایی و همکاری لازم را با یکدیگر داشته باشند.
بنابراین گزارش، نمایشگاه توانمندی‌های روستاییان و عشایر ایران از ۱۲ تا ۱۸ سایت احکام به مدت یک هفته در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. امیدوارم از خبر لزوم معرفی محصولات و دستاوردهای روستاهای لرستان راضی بوده باشید.

لزوم معرفی محصولات و دستاوردهای روستاهای لرستان  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۱۴ ۰۲:۴۰:۱۱