لزوم تقویت کشور در عرصه‌های اقتصادی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر لزوم تقویت کشور در عرصه‌های اقتصادی به گزارش خبرنگار سایت احکام، حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی عصر دوشنبه در دیدار با فرماندهان ارتش جمهوری در منطقه کرمان گفت: در خصوص ارتش جمهوری اسلامی از روزی که ارتش رسماً به انقلاب پیوست باعث شد جریان انقلاب سرعت بگیرد و پیروز شود و به محض پیروزی انقلاب به عنوان یک نیروی فداکار و خدوم در حفظ انقلاب اسلامی صادقانه کوشید و در این راه هفته دفاع مقدس نیز پدید آمد.
وی گفت: در این دوران ه‌شت ساله ارتش جمهوری اسلامی تعداد زیادی از عزیزان خودش را فدا کرد و آن‌ها شهدای گلگون کفنی هستند که در دوران ارتش جمهوری حضور داشتند و۸ سال دفاع مقدس جنگ تحمیلی انقلاب است و دفاع از ارزش‌های انقلابی را به نمایش گذاشت که یکی از مهمترین آزمون‌های دفاع مقدس است.
حجت الاسلام والمسلمین علیدادی سلیمانی با اشاره به اینکه هم اکنون ارتش در کنار نیروهای مسلح یکی از قوی‌ترین قهرمان‌ترین و با انگیزه‌ترین نیروهایی است که نه فقط در دفاع از مرزها بلکه در داخل کشور هم در زمان‌های بحرانی مشکلات و کمبودهایی که اتفاق می‌افتد، حضور دارد تصریح کرد: ارتش در خط مقدم نیز دفاع می‌کند و هم اکنون به یک نیروی قدرتمند و مکتبی است که برای خدا حرکت می‌کند.
وی بیان داشت: نیروهای ارتش حداقل سه دهه عمر خود را به بهترین وجه در خدمت به مردم و تأمین آسایش مردم و اگر اتفاقی در بلایا بیفتد از اول تا روزی که این مشکل حل شود در کنار مردم و پیشتاز در خط مقدم هستند.
نماینده ولی فقیه در استان گفت: جمهوری اسلامی در دنیای امروز دشمنان جدی دارد امروز در دنیا چه بخواهیم و چه نخواهیم جمهوری اسلامی یک ابرقدرت است و از لحاظ جنگ رو در رو هر روز ما در حال پیشرفت هستیم.
وی گفت: همانگونه که از لحاظ نظامی قوی هستیم باید در عرصه‌های مختلف همچون اقتصادی نیز قوی باشیم.
امام جمعه کرمان عنوان کرد: هرگاه دشمنان بخواهند وارد جنگ نظامی شوند باید هزینه‌های گزافی را از دست بدهند که البته با شکست مواجه می‌شوند.
حجت الاسلام والمسلمین علیدادی سلیمانی گفت: در اغتشاشات اخیر مردم کمترین استقبال را داشتند مردم با یک انگیزه دیگر آمده بودند فهمیدند که جریان دیگری است لذا راه خود را عوض کردند. امیدوارم از خبر لزوم تقویت کشور در عرصه‌های اقتصادی راضی بوده باشید.

لزوم تقویت کشور در عرصه‌های اقتصادی  در تاریخ ۲۰۲۲-۰۹-۲۷ ۰۲:۴۰:۲۳