لزوم تقویت ارتباط صنعت و دانشگاه برای حل مشکلات کشور

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر لزوم تقویت ارتباط صنعت و دانشگاه برای حل مشکلات کشور به گزارش خبرنگار سایت احکام، سید محمد آقامیری عصر سه شنبه در مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر استان قم که در تالار شیخ مفید دانشگاه قم برگزار شد اظهار داشت: دانشگاه و صنعت باید در کنار یکدیگر فعالیت های خود را انجام دهند و حل مشکلات کشور نیازمند مشارکت و هم افزایی این دو بخش است و به همین دلیل باید این ارتباطات تقویت شود.
استاندار قم با اشاره به اهمیت جایگاه علم و دانشمندان گفت: مشکلاتی که امروز کشور با آن دست به گریبان است، به همت دانشگاهیان و فعالان عرصه صنعت و با تکیه بر فعالیت های دانش بنیان مرتفع خواهد شد.
آقامیری ادامه داد: ثروت های زیرزمینی هر کشور همانند نفت و گاز تمام خواهد شد، اما نخبگان هم ثروت های یک جامعه به شمار می روند که بر روی زمین قرار دارند که توجه به اهمیت کار نخبگان می تواند نسل جوان را به این عرصه سوق دهد.
استاندار قم بیان داشت: ایران توانست با تکیه بر نیروی جوان و نخبگان خود در حوزه های مختلف بسیاری از مشکلات در بخش های گوناگون را حل کند، در حالی که روزگاری حتی کارگر ماهر و دارای تخصص برای فعالیت در صنایع نداشتیم. امیدوارم از خبر لزوم تقویت ارتباط صنعت و دانشگاه برای حل مشکلات کشور راضی بوده باشید.

لزوم تقویت ارتباط صنعت و دانشگاه برای حل مشکلات کشور  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۰۶ ۰۲:۴۳:۰۶