لزوم انتصاب مدیران توانمند بومی استان بوشهر در پارس
جنوبی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر لزوم انتصاب مدیران توانمند بومی استان بوشهر در پارس
جنوبی
به گزارش خبرنگار سایت احکام، احمد محمدی زاده عصر دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در ارتباط با مسائل و مشکلات استان بوشهر نشستی را با با جواد اوجی وزیر نفت داشتیم و موضوعات مختلف استان بررسی شد.
وی به مشکلات زیست محیطی ناشی از چشمه آب شور گناوه اشاره کرد و افزود: این چشمه بیش از ۶۰ سال پیش و در پی حفاری ناموفق چاه نفتی در میدان نفتی گلخاری گناوه ایجاد شده که مشکلات متعدد زیست محیطی را به وجود آورده است.
محمدی زاده افزود: این چشمه در ۶ دهه اخیر، خسارت مادی بسیار زیادی به مردم و کشاورزان شهرستان گناوه وارد کرده و کماکان نیز ادامه دارد.
استاندار بوشهر خاطر نشان کرد: اکنون در حال برنامه ریزی برای احداث سد بر روی رودخانه هستیم و از وزارت نفت انتظار داریم نسبت به انسداد کامل این چشمه اقدام کند تا مشکل منطقه رفع شود.
محمدی زاده در ادامه بر لزوم استخدام کارکنان بومی در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی در استان تاکید کرد و گفت: اجرای دقیق مصوبه جذب ۵۰ درصدی نیروهای بومی استان در پارس جنوبی مورد تاکید است.
وی اضافه کرد: همچنین انتصاب مدیران توانمند بومی استان بوشهر در پارس جنوبی نیز از دیگر دغدغه‌های استان است.
استاندار بوشهر ابراز داشت: عمل به تعهدات مسئولیت اجتماعی توسط وزارت نفت در استان بوشهر از مطالبات مهم استان است که امیدوارم محقق شود.
محمدی زاده همچنین با تاکید بر تکمیل آزادراه بوشهر به شیراز گفت: وزارت نفت در تأمین اعتبارات مورد نیاز پروژه اهتمام ورزد.
استاندار بوشهر همچنین با اشاره به سفر استانی رئیس جمهور شهید به استان بوشهر افزود: در این سفر با دستور رئیس جمهور مقرر شد مطالبات پیمانکاران توسط پتروشیمی‌ها و زیرمجموعه‌های وزارت نفت پرداخت شود که امیدوارم در کمترین زمان ممکن محقق شود.
در این دیدار، وزیر نفت نیز در ارتباط با انسداد چشمه آب شور گناوه، استخدام نیروهای بومی و ارتقای مدیران بومی در نفت و همچنین تأمین مطالبات پیمانکاران و تأمین اعتبارات آزادراه بوشهر به شیراز، دستورات لازم را به معاونین و مدیران ذیربط صادر کرد. امیدوارم از خبر لزوم انتصاب مدیران توانمند بومی استان بوشهر در پارس
جنوبی
راضی بوده باشید.

لزوم انتصاب مدیران توانمند بومی استان بوشهر در پارس
جنوبی  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۶-۱۱ ۰۲:۴۴:۲۰