لزوم اجرای فعالیت‌های فرهنگی و هنری را با رویکرد
رضوی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر لزوم اجرای فعالیت‌های فرهنگی و هنری را با رویکرد
رضوی
به گزارش خبرنگار سایت احکام، عبدالرحیم افروغ یکشنبه شب در نشست با مدیر کانون‌های خدمت رضوی استان بوشهر، گفت: فرهنگ و هنر لازمه رشد و پیشرفت هر جامعه است و توجه به آن می‌تواند بهترین دستاورد را در تمام حوزه‌های مختلف به ارمغان آورد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر برنامه‌ریزی و اجرای فعالیت‌های فرهنگی و هنری را با رویکرد رضوی ضروری دانست و افزود: گسترش رویکرد عالمانه امام رضا (ع) در طرح «چهارشنبه‌های امام رضایی» در اشکال گوناگون فرهنگ و هنر میان اقشار جامعه به ویژه جوانان و نوجوانان لازم و مهم است.
افروغ اظهار کرد: در حوزه موسیقی، تئاتر، فیلم، گرافیک و دیگر بخش‌های فرهنگی و هنری آثار فاخر و ارزشمندی از هنرمندان توانمند استان تولید شده که می‌توان با حمایت از آنها علاوه بر ترویج فرهنگ و علوم رضوی، موجب معرفی ظرفیت‌های استان نیز فراهم کرد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر ضمن تشکر و قدردانی از تلاش‌های مجموعه دبیرخانه کانون‌های خدمت رضوی رضوی جهت گسترش فعالیت‌های رضوی، بیان کرد: مجموعه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر به عنوان متولی حوزه فرهنگ و هنر در استان آماده هرگونه همکاری با کانون‌های خدمت رضوی در قالب‌های مختلف است زیرا این رسالت باید به بهترین شکل اجرا شود. امیدوارم از خبر لزوم اجرای فعالیت‌های فرهنگی و هنری را با رویکرد
رضوی
راضی بوده باشید.

لزوم اجرای فعالیت‌های فرهنگی و هنری را با رویکرد
رضوی  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۲۱ ۰۲:۳۷:۱۱