لزوم آماده باش کامل دستگاه های خدمات رسان در مقابل بحران
احتمالی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر لزوم آماده باش کامل دستگاه های خدمات رسان در مقابل بحران
احتمالی
به گزارش خبرنگار سایت احکام، فرامرز مرجانی عصر شنبه در جلسه ستاد بحران شهرستان فومن با اشاره بر لزوم آماده باش دستگاه‌های خدمات رسان در مقابل بحران احتمالی و اظهار کرد: با توجه به وزش باد شدید و افزایش دما امکان تشدید حریق در برخی جنگل‌ها و مراتع وجود دارد.
وی با تاکید بر اینکه نیاز است دستگاه‌های اجرایی اشرافیت کامل جهت جلوگیری از حریق احتمالی را داشته باشند، افزود: بخش اول بحران مدیریت صحیح آن بوده لذا برای برون رفت باید از تجربیات و چالش‌های گذشته بهره گرفت.
سرپرست فرمانداری فومن ادامه داد: بخشی از کارها و برنامه ریزی ها را قبل از اینکه بحرانی اتفاق افتد می‌توان انجام داد و از این طریق شدت بحران را کاهش داد.
وی با بیان اینکه مردم به امید ما هستند و این اعتماد وظیفه مدیران را در مواقع بحران زیاد می‌کند، اضافه کرد: موفقیت، توسعه و پیشرفت در کشور با آمادگی در مقابل با بحران‌ها و حوادث رقم می‌خورد.
مرجانی با اشاره به آغاز فصل زمستان دستگاه‌ها تمهیدات لازم را فراهم کنند، گفت: دستگاه‌ها برای اطلاع رسانی و انعکاس اقدامات خود از ظرفیت فضای مجازی در راستای آگاه سازی مردم استفاده کنند. امیدوارم از خبر لزوم آماده باش کامل دستگاه های خدمات رسان در مقابل بحران
احتمالی
راضی بوده باشید.

لزوم آماده باش کامل دستگاه های خدمات رسان در مقابل بحران
احتمالی  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۲۴ ۰۲:۳۸:۵۲