لرستان آماده برگزاری برنامه‌های دهه فجر/ ۲۵ کمیته تخصصی
ایجاد شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر لرستان آماده برگزاری برنامه‌های دهه فجر/ ۲۵ کمیته تخصصی
ایجاد شد
به گزارش سوالات شرعی و احکام، احمدرضا دالوند معاون عمرانی استانداری لرستان در جلسه ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی، ایجاد فضای امید در جامعه را لازمه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی دانست و اظهار داشت: این ستاد درصدد است تا با برنامه‌ریزی مناسب و به‌منظور برگزاری باشکوه‌تر شدن دهه مبارک فجر خدمات شاخص و ارزنده دولت را در لرستان به آگاهی مردم برساند.
دستاوردهای انقلاب و دولت تبیین شوند
وی در ادامه با بیان اینکه از ابتدای فعالیت دولت سیزدهم در استان بیش از ۹۷۰ پروژه متوقف شده بود، افزود: پروژه‌های شاخص و پیشرانی که در ایجاد اشتغال، رونق و رشد اقتصادی منطقه تأثیر به‌سزایی داشتند همگی مجدد فعال شدند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان، تصریح کرد: چهارخطه‌ها، تقاطع غیرهم‌سطح دانشگاه لرستان و خیابان شریعتی، سد «تاج امیر» نورآباد و سد «کمندان» ازنا، ابرپروژه راه‌آهن، بیمارستان‌های خرم‌آباد، دورود و کوهدشت، ورزشگاه ۱۵ هزارنفری دهکده المپیک، ساخت ۷۲ پل که در اثر سیل تخریب شده بودند، لوله‌کشی ۱۲۵۰ کیلومتر و گازرسانی به مناطق کوهستانی سپیددشت و شول‌آباد و… نمونه‌هایی از این پروژه‌ها است.

دالوند، تصریح کرد: اگر اقدامات دولت سیزدهم به‌خوبی تشریح و به آگاهی مردم برسد باعث امیدآفرینی و حضور حداکثری مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی خواهد شد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به نقش شهدا و رزمندگان در زمان انقلاب و جنگ تحمیلی اشاره کرد و گفت: فرهنگ ایثار و شهادت تاکنون به‌خوبی به نسل‌های آینده منتقل نشده و باید با برنامه‌ریزی مناسب‌تری نسبت به این مقوله مهم بپردازیم.
جشن‌های دهه فجر برگزار شوند
حجت‌الاسلام حقیان رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه لرستان نیز در این جلسه، اظهار داشت: دستاوردهای نظام در دهه فجر برای مردم تبیین شود.
وی گفت: استفاده از شیوه‌های هنری و رسانه‌ای در ارائه دستاوردهای نظام باید موردتوجه مسئولان کمیته‌های تخصصی ستاد قرار گیرد.
رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه لرستان، افزود: امیدواریم جشن‌های دهه فجر سال جاری مقدمه‌ای برای حضور گسترده و مشارکت قوی مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری باشد.

۲۵ کمیته تخصصی ایجاد شد
حجت‌الاسلام احمدرضا غلامی سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان نیز در این جلسه، اظهار داشت: ۲۵ کمیته تخصصی در دهه فجر انقلاب اسلامی فعالیت خواهند داشت.
وی گفت: حضور پرشور مردم استان در مناسبت‌های مختلف به‌ویژه دو هفته اخیر نشان‌دهنده عمق پایبندی آنها به انقلاب و بسیار تحسین‌برانگیز بوده است.
سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان، تصریح کرد: دهه فجر فرصت مناسبی برای بیان دستاوردهای نظام و بازشناسی ارزش‌های انقلاب اسلامی است و ۲۵ کمیته تخصصی در استان وظیفه برنامه‌ریزی برای دهه فجر امسال را بر عهده دارند. امیدوارم از خبر لرستان آماده برگزاری برنامه‌های دهه فجر/ ۲۵ کمیته تخصصی
ایجاد شد
راضی بوده باشید.

لرستان آماده برگزاری برنامه‌های دهه فجر/ ۲۵ کمیته تخصصی
ایجاد شد  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۰۷ ۰۲:۴۲:۵۱