لبنان به طور رسمی در شورای امنیت ضد رژیم صهیونیستی شکایت
کرد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر لبنان به طور رسمی در شورای امنیت ضد رژیم صهیونیستی شکایت
کرد
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از پایگاه خبری فرانس ۲۴، لبنان به دلیل حمله رژیم صهیونیستی به منطقه ضاحیه جنوبی بیروت که به شهادت صالح العاروری، نایب رئیس دفتر سیاسی حماس انجامید از رژیم اسرائیل به شورای امنیت سازمان ملل شکایت کرد.
پایگاه خبری فرانس ۲۴ با اعلام این مطلب گزارش داد که نماینده لبنان در سازمان ملل متحد حمله اخیر رژیم صهیونیستی به لبنان را «خطرناک‌ترین مرحله» در حمله‌های این رژیم به لبنان دانست.
در مفاد این شکایت آمده است که رژیم صهیونیستی از ۶ موشک برای ترور این مقام ارشد حماس استفاده کرده و رژیم صهیونیستی با نقض حریم هوایی لبنان, از آن برای بمباران سوریه استفاده می‌کند.
پیشتر، وزیر امور خارجه لبنان در سخنانی اعلام کرد که این کشور به دنبال حمله رژیم صهیونیستی به یک منطقه مسکونی در ضاحیه جنوبی بیروت، از این رژیم به شورای امنیت سازمان ملل شکایت می‌کند.
عبدالله بوحبیب، وزیر امور خارجه دولت پیشبرد امور در لبنان به سفیر و نماینده دائم این کشور دستور داد که به دنبال تجاوز رژیم صهیونیستی به یک منطقه مسکونی در ضاحیه جنوبی بیروت، از اسرائیل به شورای امنیت سازمان ملل شکایت کند.
«صالح العاروری» نایب رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در حمله سه‌شنبه شب رژیم صهیونیستی به ضاحیه بیروت به شهادت رسید.
جنبش حماس سه‌شنبه شب اسامی هفت شهید حمله تروریستی رژیم صهیونیستی به ضاحیه جنوبی بیروت را منتشر کرد.
حماس اعلام کرد که صالح العاروری نایب رئیس دفتر سیاسی حماس، سمیر فندی و عزام الاقرع از فرماندهان گردان‌های شهید عزالدین القسام و محمود زکی شاهین، محمد الریس، محمد بشاشه و احمد حمود از اعضای حماس در حمله تروریستی رژیم صهیونیستی به ضاحیه جنوبی بیروت به فیض شهادت نائل شدند. امیدوارم از خبر لبنان به طور رسمی در شورای امنیت ضد رژیم صهیونیستی شکایت
کرد
راضی بوده باشید.

لبنان به طور رسمی در شورای امنیت ضد رژیم صهیونیستی شکایت
کرد  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۰۶ ۰۲:۳۷:۳۰