لازارینی: مردم غزه در معرض مجازات دسته‌جمعی قرار
دارند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر لازارینی: مردم غزه در معرض مجازات دسته‌جمعی قرار
دارند
به گزارش خبرگزای سایت احکام به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، «فیلیپ لازارینی»، کمیسر کل آژانس آن روا وابسته به سازمان ملل هشدار داد که مردم غزه در معرض مجازات دسته جمعی قرار دارند و تنها اجازه ورود مقادیر ناچیزی کمک‌های بشردوستانه به این باریکه داده می‌شود.
لازارینی تصریح کرد که زمان به سرعت در حال سپری شدن به سمت قطحی است و جنگ در غزه باید فوراً متوقف شود.
همزمان، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد ۳ اسرائیلی دیگر که نامشان در لیست افراد مفقود شده ثبت شده بود، مشخص شده که در غزه اسیر هستند.
«دانیل هاگاری» عنوان کرد که بدین ترتیب شمار اسرای اسرائیلی در غزه به ۱۳۶ نفر افزایش یافته است.
از طرف دیگر، گردان‌های قسام اعلام کرد نیروها و ادوات جنگی اشغالگران اسرائیلی را در محله التفاح در شهر غزه با راکت‌های کم برد و گلوله‌های خمپاره هدف قرار داده است.
همچنین گردان‌های قسام و گروهان‌های قدس در عملیاتی مشترک نیروهای اشغالگر اسرائیلی را در محله التفاح در شهر غزه با گلوله‌های خمپاره هدف قرار دادند.
مجاهدان گردان‌های قسام گروهی از نیروهای اشغالگر اسرائیلی را در کنار یک خودروی زرهی در محله التفاح در شهر غزه با آر پی جی هدف قرار دادند که در این عملیات نیروهای دشمن کشته و زخمی شدند.
خبرنگار الجزیره اعلام کرد شمار شهدای حملات امروز ارتش رژیم صهیونیستی در غزه به ۳۹ نفر و خان یونس به ۳۰ نفر رسیده است.
از سوی دیگر، دفتر اطلاع‌رسانی دولتی نوار غزه اعلام کرد که شمار شهدا و افراد ناپدیدشده بر اثر حمله‌های ارتش رژیم صهیونیستی به این باریکه به ۲۹۳۱۳ نفر رسیده است.
این دفتر دولتی تاکید کرد که ۱۶۳۵۰ نفر از این شهدا و مفقودان را زنان و کودکان تشکیل می‌دهند.
دفتر اطلاع‌رسانی دولتی فلسطین تاکید کرد که ارتش رژیم صهیونیستی تنها در ۳ روز ۶ جنایت و کشتار را در حق فلسطینیان در رفح مرتکب شده که به شهادت ۳۱ نفر انجامیده است.
این نهاد فلسطینی بیان کرد: ارتش اشغالگر کوچ اجباری آوارگان و سپس هدف قراردادن آنان و ارتکاب جنایت در حق آن‌ها را ۴۸ بار تکرار کرده است.
دفتر اطلاع‌رسانی دولتی نوار غزه با اشاره به انفعال جهانیان در برابر جنایت‌های صهیونیست‌ها در این باریکه تاکید کرد: نسل‌کشی جمعی غیرنظامیان در نوار غزه لکنه ننگی بر پیشانی بشریت است.
این نهاد دولتی فلسطینی در ادامه اعلام کرد: از جامعه بین‌الملل می‌خواهیم که نسل‌کشی و کشتار جمعی غیرنظامیان در غزه از سوی اشغالگران را متوقف کند. امیدوارم از خبر لازارینی: مردم غزه در معرض مجازات دسته‌جمعی قرار
دارند
راضی بوده باشید.

لازارینی: مردم غزه در معرض مجازات دسته‌جمعی قرار
دارند  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۰۵ ۰۲:۳۹:۱۹