قیمت هر کیلو گندم ۱۷ هزار و پانصد تومان/ آغاز خرید از هفته
آینده

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر قیمت هر کیلو گندم ۱۷ هزار و پانصد تومان/ آغاز خرید از هفته
آینده
ابوالحسن صداقت کیش در گفت و گو با خبرنگار سایت احکام، افزود: با توجه به پیش بینی هواشناسی، احتمالاً فصل برداشت و خرید تضمینی محصولات با شرایط بارندگی مواجه است.
وی با بیان اینکه همه دستگاه‌های مرتبط و شورای برداشت باید پای کار باشند، تصریح کرد: در بحث خرید تضمینی محصولات کشاورزی در سطح استان ۹ مرکز خرید داریم که یکی از این مراکز در سال جدید اضافه شده است.
صداقت کیش بیان کرد: فعالیت دو مرکز خرید شهرستان کهگیلویه از هفته آینده با اولین برداشت در سطح مزارع آغاز خواهد شد.
مدیر کل غله استان خاطر نشان کرد: در مجموع پیش بینی می‌شود نسبت به سال قبل افزایش برداشت محصول داشته باشیم.
صداقت کیش با اشاره به برداشت ۷۵ هزار تن گندم در سال گذشته ابراز امیدواری کرد: با توجه به مزارع خوب کشاورزان که مراحل کاشت و داشت خوبی داشته‌اند، امسال این میزان نسبت به سال گذشته افزایش داشت.
وی تاکید کرد: کشاورزانی که کشت قراردادی انجام دادند، باید حتماً گندم را به اسم خود تحویل و یک پرینت از قرارداد در حین خرید داشته باشند.
صداقت کیش همچنین قیمت خرید هر کیلوگرم گندم معمولی را ۱۷ هزار و پانصد تومان و گندم دروم را ۱۸ هزار تومان عنوان کرد و گفت: قیمت خرید محصولات به شکل سراسری اعلام و بصورت یکپارچه در سامانه کشاورز ثبت خواهد شد.
مدیر کل غله استان خاطر نشان کرد: ما در اداره غله متولی خرید تضمینی محصولات کشاورزی و در تأمین نقدینگی نیز موظف به اقدام هستیم. امیدوارم از خبر قیمت هر کیلو گندم ۱۷ هزار و پانصد تومان/ آغاز خرید از هفته
آینده
راضی بوده باشید.

قیمت هر کیلو گندم ۱۷ هزار و پانصد تومان/ آغاز خرید از هفته
آینده  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۵-۰۶ ۰۲:۴۱:۵۵