قم برای میزبانی رقابت های کشتی نیازمند سالن ورزشی
چندهزارنفری است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر قم برای میزبانی رقابت های کشتی نیازمند سالن ورزشی
چندهزارنفری است
به گزارش خبرنگار سایت احکام، علی عبدی شامگاه چهارشنبه در نشست خبری برگزاری مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی بزرگسالان کشور گفت: در قم سالن مناسب و با کیفیت برای برگزاری مسابقات نداریم و امروز قم نیازمند سالن های بزرگ و مجهز است.
سرپرست هیات کشتی استان قم افزود: استان قم در مرکز کشور قرار دارد و درخواست هایی برای میزبانی از رقابت ها در دوره های مختلف وجود دارد، اما متاسفانه سالن چند هزار نفری نداریم.
عبدی بیان کرد: در رشته کشتی ۳ هزار ورزشکار در استان قم داریم که تلاش می شود این آمار به ۷ هزار نفر برسد و امروز نیازمند سالن های متعددی برای پرورش کشتی گیران هستیم.
وی ادامه داد: در برخی از استانهای کشور بیش از ۵۰ سالن کشتی وجود دارد و این درحالی است که در قم این امکانات را در اختیار نداریم.
وی ادامه داد: ما نیازمند سالن ورزشی برای رشته کشتی هستیم و هم اکنون زمینی در اختیار داریم و باید حمایت های ملی و استانی برای احداث این مجموعه ورزشی صورت گیرد.
سرپرست هیات کشتی استان قم با بیان اینکه آموزش و پرورش باید در عرصه کشتی استان قم ورود فعالی داشته باشد افزود: متاسفانه برنامه ریزی لازم در آموزش و پرورش قم در این عرصه وجود ندارد و حتی از ورزشکارانی که مقام می آوردند تقدیر نمی شود. امیدوارم از خبر قم برای میزبانی رقابت های کشتی نیازمند سالن ورزشی
چندهزارنفری است
راضی بوده باشید.

قم برای میزبانی رقابت های کشتی نیازمند سالن ورزشی
چندهزارنفری است  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۲۸ ۰۲:۳۹:۴۴