قلعه نویی حتی نپرسید چرا رفتی/ با غلتک از خلیل زاده رد می
شدم

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر قلعه نویی حتی نپرسید چرا رفتی/ با غلتک از خلیل زاده رد می
شدم
به گزارش خبرنگار سایت احکام، خداداد عزیزی با حضور در برنامه تلویزیونی مخصوص شب یلدا که علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی ایران نیز یکی از میهمانش بود درباره جدایی اش از کادر فنی تیم ملی گفت: متأسفانه مردم و خواست آنها درمورد تیم ملی برای یک عده از دوستان مهم نیست. من تصمیم خودم را برای جدایی از تیم ملی گرفته‌ام.
مشاور سرمربی تیم ملی ایران ادامه داد: من با تماس قلعه‌نویی به تیم ملی رفتم؛ زمانی که بعد از ۳ ماه یکسری اتفاقات شخصی برایم افتاد که دوست ندارم در موردش صحبت کنم، به این نتیجه رسیدم که استعفا بدهم.
او درباره پیگیری امیر قلعه نویی گفت: بعد از استعفایم خیلی از بازیکنان و مربیان تیم ملی تماس گرفتند تا دلیل آن را بدانند ولی برایم جالب بود که قلعه‌نویی اصلاً نپرسید که چرا رفتی؟! چی شد؟!
عزیزی یادآور شد: من که خودم به تیم ملی نیامده بودم. اگر نمی‌توانستم کمک کنم، چرا زنگ زدید که بیایم؟! من در تمام زندگی‌ام آویزان و مجیزگوی کسی نبوده‌ام؛ به کسی هم نیاز ندارم.
او در ادامه به شوخی با علیرضا بیرانوند و بازیکنان فعلی تیم ملی ایران پرداخت و گفت: این نسل چرا با نسل‌های قبلی کری دارد. الان که نمی‌توانم با ۵۲ سال سن مقابل شما بازی کنم. یکی از مدافعان تیم ملی ما شجاع خلیل زاده است، اگر برگردیم به زمان جوانی من با غلتک از روی او رد می‌شوم.
خداداد ادامه داد: ما روی چراغ پاهایمان را گرم می‌کردیم الان این نسل سه پزشک دارد. زمان مایلی کهن پزشک ما متخصص مغز و اعصاب بود. چهار بازیکن نسل ما تبدیل به بازیکنان سال آسیا شدند، از نسل شما یک بازیکن هم برترین بازیکن سال آسیا نشده است. اگر تیم ملی قهرمان آسیا شد، می‌گویم که نسل شما بهتر است اما اگر نشدید، شما را می‌زنم. امیدوارم از خبر قلعه نویی حتی نپرسید چرا رفتی/ با غلتک از خلیل زاده رد می
شدم
راضی بوده باشید.

قلعه نویی حتی نپرسید چرا رفتی/ با غلتک از خلیل زاده رد می
شدم  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۲۲ ۰۲:۴۰:۰۴