قطعه یک آزاد راه مراغه – هشترود ۵۱ درصد پیشرفت دارد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر قطعه یک آزاد راه مراغه – هشترود ۵۱ درصد پیشرفت دارد به گزارش سوالات شرعی و احکام، مقصود محرم‌پور روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران افزود: در قطعه یک این آزادراه عملیات عمرانی مربوط به ابنیه، خاکبرداری و خاکریزی در حال اجراست.
وی با بیان اینکه قطعه نخست آزاداره مراغه – هشترود ۱۶ کیلومتر طول دارد، اظهار داشت: آمار بالای سوانح در جاده قدیمی مراغه – هشترود موجب شده تا تکمیل این طرح ملی به یکی از دغدغه‌های اصلی مسئولان محلی، استانی و کشوری تبدیل شود و دولت نیز در سفر استانی رئیس‌جمهور طی سال جاری، اعتبار مناسبی برای آن اختصاص داده است.
به گفته محرم پور در قطعه دوم این آزادراه با ۲۶ کیلومتر طول نیز علاوه بر آسفالت‌ریزی که تا یکی دو روز قبل فعال بود، عملیات مربوط به ابنیه، خاکبرداری و خاکریزی در حال اجراست.
وی اعلام کرد: این قطعه از آزادراه حدود ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و حدود ۱۴ کیلومتر از آن بر اساس تعهد شرکت پیمانکار طی اوایل ۱۴۰۲ زیر بار ترافیک قرار می‌گیرد.
وی افزود: علاوه بر قطعه‌های اول و دوم، قطعه سوم آزادراه مراغه – هشترود با ۱۹ کیلومتر طول نیز در محدوده جغرافیایی این شهرستان واقع است. امیدوارم از خبر قطعه یک آزاد راه مراغه – هشترود ۵۱ درصد پیشرفت دارد راضی بوده باشید.

قطعه یک آزاد راه مراغه – هشترود ۵۱ درصد پیشرفت دارد  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۲-۰۶ ۰۲:۳۹:۳۳