قطر خواستار اقدام فوری شورای امنیت ضد عملیات اسراییل در رفح
شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر قطر خواستار اقدام فوری شورای امنیت ضد عملیات اسراییل در رفح
شد
به گزارش سوالات شرعی و احکام، وزارت امور خارجه قطر طی بیانیه‌ای تهدیدات صهیونیست‌ها به عملیات زمینی علیه رفح را به شدت محکوم کرد.
شبکه خبری الجزیره گزارش داد که این وزارتخانه در بیانیه‌ای نسبت به وقوع فاجعه‌ای انسانی در رفح که پناهگاه صدها هزار آواره فلسطینی شده، هشدار داد.
در این بیانیه آمده است: ما خواستار تحرک فوری شورای امنیت برای جلوگیری از حمله زمینی به رفح و نسل‌کشی فلسطینیان هستیم.
وزارت امور خارجه قطر خواستار محافظت کامل از غیرنظامیان در نوار غزه به موجب قوانین بین‌المللی و تاکید کرد ما به طور قاطع مخالف کوچاندن اجباری فلسطینیان از نوار غزه هستیم.
نتانیاهو به تازگی اعلام کرد که عملیات زمینی در رفح ظرف دو هفته آینده آغاز خواهد شد.
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه گزافه‌گویی‌های گذشته، خواستار نابودی گردان‌های نظامی جنبش حماس در رفح تا قبل از ماه رمضان شده است.
از سوی دیگر، خبرگزاری «سما» فلسطین به نقل از شبکه کان رژیم صهیونیستی در این باره گزارش داد که آمریکا بر این باور است که هرگونه عملیات نظامی اسرائیل در رفح در ماه رمضان موجب تشدید تنش گسترده در کل منطقه خواهد شد.
این در حالی است که کانال ۱۲ رژیم صهیونیستی نیز از اختلاف بین نتانیاهو و «هرتزی هالیوی» رئیس ستاد کل ارتش این رژیم بر سر عملیات احتمالی در رفح خبر داد. امیدوارم از خبر قطر خواستار اقدام فوری شورای امنیت ضد عملیات اسراییل در رفح
شد
راضی بوده باشید.

قطر خواستار اقدام فوری شورای امنیت ضد عملیات اسراییل در رفح
شد  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۲-۱۱ ۰۲:۳۷:۲۴