قطارهای ترنست یزد – تهران به مسیر خود باز می‌گردد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر قطارهای ترنست یزد – تهران به مسیر خود باز می‌گردد به گزارش خبرنگار سایت احکام، در ادامه‌ پیگیری‌های نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس، از خط بازسازی قطارهای ترنست یزد به تهران بازدید کرد.
با توجه به درخواست های متعدد اقشار مختلف مردم استان یزد برای راه‌اندازی قطارهای ترنست مسیر یزد به تهران و بالعکس، محمدصالح جوکار، نماینده مردم یزد و اشکذر، پس از دیدار با وزیر تعاون، کار و رفاه ‌اجتماعی و اخذ دستور قاطع، با پیگیری‌های متعدد و برگزاری جلساتی با مدیرعامل شرکت رجا و مدیرعامل بانک عامل، در نهایت موفق به کسب مجوز فعالیت سه رام قطار ترنست در این مسیر شد.
در این راستا برای بررسی فعالیت‌های انجام گرفته، جوکار رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با همراهی مدیرعامل شرکت رجا و معاونین و مدیرعامل بانک عامل از خط بازسازی قطارهای ترنست مسیر یزد به تهران و بالعکس بازدید کردند.
با پیگیری نماینده مردم مبلغ ۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات از بانک رفاه عامل به شرکت رجا برای بازسازی این سه رام قطار ترنست ویژه استان یزد اختصاص یافت.
نماینده مردم یزد با اشاره به خریداری قطعات خارجی مورد نیاز برای بازسازی این سه رام قطار گفت: بقیه دستگاه ها اعم از وسایل سرمایشی، گرمایشی و موتورها در حال بازسازی هستند.
جوکار اظهار داشت: امیدوارم که مطابق با جدول زمانبندی شده اقدامات صورت پذیرد و شاهد راه‌اندازی این سه رام قطار ترنست و بهره‌مندی همشهریان از آن باشیم. امیدوارم از خبر قطارهای ترنست یزد – تهران به مسیر خود باز می‌گردد راضی بوده باشید.

قطارهای ترنست یزد – تهران به مسیر خود باز می‌گردد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۲۵ ۰۲:۴۲:۵۶