قدردانی مدیرکل ارشاد قم از مشارکت ۸۵ درصدی خبرنگاران در
انتخابات

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر قدردانی مدیرکل ارشاد قم از مشارکت ۸۵ درصدی خبرنگاران در
انتخابات
به گزارش سوالات شرعی و احکام، امیرعلی عموزاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، پیامی به مناسبت برگزاری انتخابات هیئت مدیره و بازرسان خانه مطبوعات استان قم صادر کرد که متن آن به شرح زیر است:
باسمه تعالی
رسانه‌ها در جامعه امروز از جمله مهمترین دستاوردهای پیشرفت بشری و یکی از با ارزش‌ترین ابزارهای آگاهی بخشی به شمار می‌روند و بی شک رسالت جامعه خبری در انعکاس رویدادها و اطلاع‌رسانی از وقایع در راستای آگاه‌سازی جامعه، پیشبرد اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران و از میان برداشتن مشکلات و نارسایی‌ها بسیار حائز اهمیت و تعیین‌کننده است.
برگزاری انتخابات هیئت مدیره و بازرسان خانه مطبوعات به عنوان تشکیلاتی فرهنگی، صنفی و غیرانتفاعی که با مشارکت ۸۵ درصدی خبرنگاران همراه بود، نشان‌دهنده پویایی و حساسیت اصحاب رسانه و قلم در قم به این نهاد فراگیر رسانه‌ای است.
یکی از ویژگی‌های این دوره از انتخابات حضور پررنگ داوطلبان از سلایق مختلف بوده که لازم می‌دانم از همه این عزیزان که با احساس مسئولیت موجب افزایش مشارکت و تقویت رقابت در امر انتخابات شده‌اند و همچنین از تمام خبرنگارانی که در این انتخابات شرکت نموده و حضور مؤثری داشته‌اند، صمیمانه سپاسگزاری و قدردانی کنم.
اینجانب ضمن تشکر از اقدامات و خدمات اعضای دوره قبل هیئت مدیره خانه مطبوعات استان قم، به اعضای منتخب دوره جدید تبریک گفته و برای آنان در راستای ارائه خدمات صادقانه به جامعه رسانه‌ای و ارتقای بیش از پیش جایگاه این نهاد صنفی، آرزوی موفقیت و سربلندی دارم. امیدوارم از خبر قدردانی مدیرکل ارشاد قم از مشارکت ۸۵ درصدی خبرنگاران در
انتخابات
راضی بوده باشید.

قدردانی مدیرکل ارشاد قم از مشارکت ۸۵ درصدی خبرنگاران در
انتخابات  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۲۳ ۰۲:۴۰:۴۶