قدردانی رییس رژیم صهیونیستی از حمایت‌های آمریکا همزمان با
جنگ

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر قدردانی رییس رژیم صهیونیستی از حمایت‌های آمریکا همزمان با
جنگ
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از رویترز، رییس رژیم صهیونیستی در سخنانی ضمن قدردانی از جو بایدن، دولت او و بسیاری از اعضای کنگره از هر دو حزب سیاسی آمریکا گفت که حمایت‌های آمریکا تعیین کننده است.
اسحاق هرتزوگ که در بیت المقدس سخنرانی می‌کرد، خطاب به دولت بایدن در آمریکا گفت که ما از دولتمردان آمریکا سپاسگزاریم و حمایت آنها را می‌ستاییم.
پیش از این، «لوید آستین» وزیر دفاع آمریکا در کنفرانس خبری با یوآف گالانت وزیر جنگ رژیم صهونیستی بر حمایت آمریکا از این رژیم تاکید کرده وو گفته بود: حمایت آمریکا از اسرائیل راسخ است و هماهنگی‌های تنگاتنگی را با آن، برای آزادی اسیرانی که حماس به اسارت درآورده است انجام می‌دهیم. کمک‌های بیشتر در راه است. مطمئن خواهیم شد که اسرائیل نیازمندی‌های دفاعی خود را در اختیار داشته باشد.
وی در این سخنان بدون اشاره به کودک‌کشی‌ها و جنایات تاریخی رژیم صهیونیستی در حق ملت فلسطین، بر ادامه حمایت واشنگتن از تل آویو تاکید کرد.
دو روز پیش نیز، «دیمیتری پولیانسکی» معاون اول نماینده دایم روسیه در سازمان ملل اعلام کرد که درگیری غزه استانداردهای دوگانه کشورهای غربی را آشکار کرده است.
معاون اول نماینده دایم روسیه در سازمان ملل به اسپوتنیک گفت: دور جدید درگیری ها میان فلسطین و اشغالگران قدس استانداردهای دوگانه کشورهای غربی را آشکار کرده است. آنها حتی شهامت آن را ندارند که اقدامات اسرائیل را آن طور که هست، بخوانند.
«دیمیتری پولیانسکی» در این خصوص ادامه داد: ایالات متحده در شورای امنیت با هرگونه اقدامی که اسرائیل را محکوم کند یا عملیات زمینی آن در غزه را به خطر بیندازد مخالفت می کند.
این مقام روسیه در ادامه افزود: مسکو همکاری بین المللی برای هر اقدامی در راستای حل بحران غزه را ضروری می داند؛ باید نقشه راهی در این مسیر وجود داشته باشد.
این در حالیست که واسیلی نبنزیا، نماینده دایم روسیه در سازمان ملل متحد پیشتر اعلام کرده بود که در بحبوحه حملات رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه، در این باریکه هیچ مکان امنی وجود ندارد.
نبنزیا در جریان نشست شورای امنیت سازمان ملل درباره شرایط غرب آسیا گفت: حملات عامدانه اسرائیل علیه زیرساخت‌های غیرنظامی (غزه) نقض فاحش قوانین بشردوستانه بین‌المللی است. مساجدی که چندی پیش هدف حمله قرار گرفت، در جنوب نوار غزه واقع شده و سایت احکام تأییدی است بر اینکه به زبان ساده دیگر هیچ جای امنی برای غیرنظامیان در این منطقه وجود ندارد.
پس از عملیات بزرگ حماس موسوم به «طوفان الاقصی» علیه رژیم صهیونیستی در هفتم اکتبر (۱۵ سایت احکام)، اشغالگران حملات گسترده‌ای را علیه غزه انجام داده‌اند. در پی این تجاوزها، تاکنون شمار شهدای غزه به بیش از ۱۱ هزار و ۵۰۰ نفر از جمله بالغ بر چند هزار کودک و شمار زخمی‌ها نیز به حدود ۳۰ هزار تن رسیده است.
دو هفته پیش نیز، «جان کربی»، سخنگوی شورای امنیت ملی کاخ سفید در مصاحبه با شبکه تلویزیونی «اِم اِس اِن بی سی» ادعا کرد: ما سخت تلاش می‌کنیم تا درباره موضوع عبور ایمن از غزه به توافق برسیم.
سخنگوی شورای امنیت ملی کاخ سفید در این خصوص ادامه داد: کمک‌های امنیتی آمریکا به صورت روزانه به اسرائیل ادامه می‌یابد. ما به تقویت حضور دریایی خود در منطقه ادامه می‌دهیم تا یک نشانه بازدارندگی قوی به هر طرفی که ممکن است بخواهد درگیری را گسترش دهد، ارسال کنیم. امیدوارم از خبر قدردانی رییس رژیم صهیونیستی از حمایت‌های آمریکا همزمان با
جنگ
راضی بوده باشید.

قدردانی رییس رژیم صهیونیستی از حمایت‌های آمریکا همزمان با
جنگ  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۱-۱۵ ۰۲:۳۸:۰۱