قدردانی امیرعبداللهیان از ابزار محبت مقام معظم رهبری

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر قدردانی امیرعبداللهیان از ابزار محبت مقام معظم رهبری به گزارش سوالات شرعی و احکام، حسین امیرعبداللهیان، وزیر امورخارجه کشورمان در پیام خود با اشاره به دیدار اعضای هیئت دولت با رهبر معظم انقلاب از فرمایشات ایشان در رابطه با فعالیت‌های دستگاه دیپلماسی قدردانی کرد. در متن پیام امیرعبداللهیان آمده است:
ابراز محبت و تقدیر حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی ایران در دیدار امروز اعضای هیئت دولت از تحرکات در عرصه‌ی سیاست خارجی و اشاره ایشان به موفقیت عضویت در دو پیمان مهم بین‌المللی (شانگهای و بریکس) و همچنین سیاست همسایگی، عزم و پویایی دستگاه دیپلماسی برای اعتلای جایگاه ایران عزیز در عرصه‌ی بین‌الملل را مضاعف خواهد کرد و قطعاً منجر به شتاب بیشتر در استمرار مسیر سیاست خارجی کشور است.
ایشان دو توصیه مهم نیز مطرح کردند و فرمودند “فرصت‌های تعاملات خارجی را بشناسیم و به وقت استفاده کنیم” و “تفاهم‌نامه‌ها و سندهای همکاری، صرفاً روی کاغذ باقی نماند” در این خصوص وزارت امور خارجه با دقت ویژه اقدام خواهد کرد.
همچنین در روزهای گذشته وزارت امور خارجه به عنوان دستگاه دولتی برگزیده در جشنواره شهید رجایی معرفی شد که لازم است از همه‌ی همکاران پرتلاشم در وزارتخانه تشکر کنم و به ایشان تبریک عرض کنم.
امیدوارم با دعای خیر همه مردم عزیز ایران و ذیل حمایت و هدایت‌های حکیمانه رهبر انقلاب و رئیس جمهور محترم، بیش از گذشته بتوانیم در مسیر تحقق منافع ملت بزرگ ایران در عرصه‌ی دیپلماسی گام برداریم. امیدوارم از خبر قدردانی امیرعبداللهیان از ابزار محبت مقام معظم رهبری راضی بوده باشید.

قدردانی امیرعبداللهیان از ابزار محبت مقام معظم رهبری  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۳۱ ۰۲:۳۸:۰۴