قبور مطهر شهدای گناوه عطرافشانی شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر قبور مطهر شهدای گناوه عطرافشانی شد حجت الاسلام علی محمدی در گفت و گو با خبرنگار سایت احکام اظهار داشت: به مناسبت سالروز تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی و روز تبلیغ و اطلاع رسانی دینی آئین تجدید میثاق با شهدا و غبار روبی گلزار مطهر شهدای شهرستان با حضور کارکنان اداره تبلیغات، اعضای شورای هیئت‌های مذهبی شهرستان و مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران ناحیه گناوه انجام شد.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی گناوه افزود: برنامه‌های اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گناوه به این مناسبت با تجدید پیمان دوباره با آرمان‌های بلند شهدا و امام راحل و حضور در گلزار مطهر شهدا آغاز شد و در ادامه برنامه‌های متنوع دیگری برنامه ریزی شده است.

وی گفت: دیدار با خانواده معظم شهدا، نشست خبری با خبرنگاران شهرستان، تقدیر از پرسنل اداره تبلیغات اسلامی، دیدار با روحانی و پیشکسوت تبلیغ آیت الله دشتی. دیدار با امام جمعه گناوه، دیدار با روحانیون تبلیغی از مهمترین برنامه‌های اداره تبلیغات شهرستان گناوه به مناسبت روز تبلیغ و اطلاع رسانی دینی سالروز تأسیس سازمان تبلیغات است. امیدوارم از خبر قبور مطهر شهدای گناوه عطرافشانی شد راضی بوده باشید.

قبور مطهر شهدای گناوه عطرافشانی شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۲۲ ۰۲:۴۴:۵۱