قاتل مسلح سابقه‌دار در بجنورد بازداشت شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر قاتل مسلح سابقه‌دار در بجنورد بازداشت شد سردار سعید مطهری‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار سایت احکام اظهار کرد: در پی وصول خبری مبنی بر تیراندازی با سلاح غیر مجاز به یک شهروند خانم، شناسایی و دستگیری وی، در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی در ادامه افزود: با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی، در کمترین زمان ممکن، ضارب که از اراذل و اوباش سابقه‌دار بود، شناسایی شد.
فرمانده انتظامی خراسان شمالی بیان کرد: این فرد با مشاهده مأموران، اقدام به تیراندازی کور به سمت آنان کرد که پلیس نیز با رعایت قانون بکارگیری سلاح، در اقدامی متقابل، وی را زمین‌گیر و دستگیر نمود.
سردار مطهری‌زاده در ادامه گفت: در این حادثه، یکی از مأموران انتظامی شهرستان بجنورد و دو شهروند نیز مجروح شدند که با انجام اقدامات درمانی، حال عمومی آنان مساعد است.
وی در پایان گفت: متأسفانه، علی‌رغم تلاش‌های کادر درمانی بر روی شهروندی که در اقدام اولیه این ضارب مسلح، مورد اصابت قرار گرفته بود، فوت نمود، لذا تحقیقات در خصوص علل و انگیزه ضارب در دست بررسی است که نتیجه آن، متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد. امیدوارم از خبر قاتل مسلح سابقه‌دار در بجنورد بازداشت شد راضی بوده باشید.

قاتل مسلح سابقه‌دار در بجنورد بازداشت شد  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۴-۰۷ ۰۲:۴۵:۱۷