قاتل فراری در درگیری مسلحانه با پلیس کشته شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر قاتل فراری در درگیری مسلحانه با پلیس کشته شد به گزارش خبرگزاری‌سایت احکام، حجت الاسلام والمسلمین حسن غریب اظهار داشت: این متهم با معاونت برادرش سوار بر موتورسیکلت همسر خود را به ضرب گلوله در مرداد ماه سال جاری به قتل رساند.
دادستان قم علت قتل همسر را اختلافات خانوادگی عنوان و خاطرنشان کرد: این متهم به همراه برادر خود که راکب موتور سیکلت بود اقدام به تعقیب خودرویی که همسرش سوار بوده است می‌کند و با شلیک چند گلوله او را به قتل می‌رساند و برادر دیگر خود را نیز در همان شب به ضرب گلوله مجروح می‌کند و هر دو متهم متواری می‌شوند.
غریب با اعلام اینکه مخفیگاه متهمان با تحقیقات فنی گسترده پلیس آگاهی و پیگیری‌های شبانه روزی و دستورات قضائی بازپرس شعبه اول دادسرای عمومی و انقلاب قم و ارسال نیابت قضائی در کمتر از یک ماه در شیراز شناسایی شد گفت: با اعزام پلیس آگاهی قم و شیراز به همراه مقامات قضائی استان فارس به مخفیگاه متهمان در صبحگاه هفت شهریور طی درگیری مسلحانه بین متهمان و پلیس هر دو برادر به ضرب گلوله مأموران کشته می‌شوند.
وی در خصوص چگونگی این درگیری مسلحانه افزود: در ابتدا مأموران با محاصره متهمان که در منزل یکی از اقوام مخفی شده بودند با هشدارهای قانونی آنان را دعوت به تسلیم شدن کردند اما با مقاومت و تیراندازی قاتل به سمت پلیس، مجبور به استفاده از سلاح و تیر اندازی متقابل شده و هر دو متهم در این تیراندازی جان خود را از دست می‌دهند.
دادستان قم با اعلام اینکه از متهم یک سلاح گرم و ۲ خشاب در محل درگیری کشف شد گفت: بازپرس شعبه اول دادسرای قم دستورات قضائی لازم را برای دستگیری مخفی کنندگان این متهمان صادر کرده و برای آنان پرونده قضائی تشکیل شده است. امیدوارم از خبر قاتل فراری در درگیری مسلحانه با پلیس کشته شد راضی بوده باشید.

قاتل فراری در درگیری مسلحانه با پلیس کشته شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۳۱ ۰۲:۳۷:۴۲