قاتل شرور سابقه دار در کوار به هلاکت رسید

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر قاتل شرور سابقه دار در کوار به هلاکت رسید به گزارش سوالات شرعی و احکام، سردار رهام بخش حبیبی شامگاه سه شنبه در خصوص این خبر بیان کرد: در پی انتشار خبری در فضای مجازی مبنی بر وقوع یک فقره قتل در یکی از مراکز تجاری شهرستان کوار در سی ام شهریورماه سال جاری و متواری شدن قاتل، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی در بررسی‌های اولیه مطلع شدند که قاتل به دلیل اختلافات شخصی با تهیه یک قبضه اسلحه کلاش به یک مرکز تجاری مراجعه و پسر عموی ۴۲ ساله خود را به قتل رسانده و متواری می‌شود.
سردار حبیبی ادامه داد: کارآگاهان پلیس آگاهی استان و مأموران انتظامی شهرستان کوار به همراه کارکنان یگان تکاوری با اقدامات فنی و تخصصی مخفیگاه قاتل ۳۲ ساله را در کوه‌های اطراف این شهرستان شناسایی کرده و سریعاً به محل مورد نظر اعزام شدند.
فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: شرور قاتل که مسلح به اسلحه کلاش بود با مشاهده پلیس اقدام به تیراندازی به سمت مأموران کرد و پس از بی اعتنایی به هشدارهای پلیس و درگیری متقابل و عدم تسلیم شدن، با شلیک پلیس به هلاکت رسید.
این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه قاتل یک قبضه اسلحه کلاش و دو تیغه خشاب و مقداری مهمات مربوطه کشف شد، به افراد هنجار شکن هشدار داد امنیت شهروندان خط قرمز ماست و پلیس با کسانی که بخواهند به هر طریق باعث اخلال در نظم و امنیت استان شوند برابر قانون به شدت و بدون اغماض با آنان برخورد می‌کند. امیدوارم از خبر قاتل شرور سابقه دار در کوار به هلاکت رسید راضی بوده باشید.

قاتل شرور سابقه دار در کوار به هلاکت رسید  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۲۷ ۰۲:۴۰:۱۰