قاتلان شهید مدافع امنیت «مجید یوسفی» دستگیر شدند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر قاتلان شهید مدافع امنیت «مجید یوسفی» دستگیر شدند به گزارش سوالات شرعی و احکام، سرهنگ حسین حسن پور اظهار کرد: روز گذشته به دنبال شهادت یکی از بسیجیان حوزه کیاشهر در ورودی پارک بوجاق، مراتب برای شناسایی و دستگیری قاتل در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت.
وی اضافه کرد: با توجه به حساسیت موضوع و موقعیت جغرافیایی منطقه، مأموران انتظامی با تشکیل چندین تیم عملیاتی و انجام اقدامات فنی، اطلاعاتی و پلیسی و پایش دوربین‌ها و بررسی مسیرهای منتهی به محل وقوع حادثه و همچنین بهره‌گیری از منابع مردمی موفق شدند خودروی ال نود سفید متهم را شناسایی کنند.
جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان افزود: مأموران پس از بررسی و پایش محیطی و رسیدن به پلاک مورد نظر با استعلام از سامانه‌های تحت اختیار، موفق شدند خودرو را شناسایی، توقیف و دو متهم این پرونده را در مخفیگاه خود دستگیر کنند.
سرهنگ حسن‌پور ادامه داد: متهمان برای تکمیل پرونده در اختیار مأموران انتظامی قرار دارند و سپس برای رسیدگی به مرجع قضائی معرفی خواهند شد. امیدوارم از خبر قاتلان شهید مدافع امنیت «مجید یوسفی» دستگیر شدند راضی بوده باشید.

قاتلان شهید مدافع امنیت «مجید یوسفی» دستگیر شدند  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۱-۱۰ ۰۲:۴۱:۰۷