فیلم سینمایی «ضد» در سینماهای خوزستان اکران می‌شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر فیلم سینمایی «ضد» در سینماهای خوزستان اکران می‌شود به گزارش خبرنگار سایت احکام، فیلم سینمایی «ضد» به کارگردانی امیرعباس ربیعی و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی است که به عنوان محصول سازمان سینمایی سوره حوزه هنری، برای اولین بار در چهلمین جشنواره فیلم فجر اکران شد.
این اثر برنده ۲ سیمرغ بلورین بهترین نقش مکمل مرد و بهترین طراحی صحنه و نامزد هفت سیمرغ بلورین در جشنواره فجر ۴۰ است.
«ضد» به نویسندگی حسین تراب‌نژاد، درباره یک عشق در دلِ حوادث سیاسی است که پس از سال‌ها دوباره شعله‌ور می‌شود. قصه این فیلم از زمستان سال ۵۹ شروع می‌شود و تا تابستان ملتهب سال ۶۰ ادامه می‌یابد.
مهدی نصرتی، لیلا زارع، لیندا کیانی، نادر سلیمانی، مجید پتکی، روزبه رئوفی، عماد درویشی، مهشید جوادی، شیرین آقاکاشی و امین خانی بازیگران اصلی این فیلم به شمار می آیند.
اکران مردمی فیلم سینمایی ضد پنجشنبه ۲۱ دی ماه ساعت ۱۹ در سینما اکسین اهواز، ساعت ۲۰ در سینما ساحل اهواز، ساعت ۲۱ در سینما بهمن، جمعه ۲۲ دی ماه ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۰:۳۰ پردیس سینمایی کیهان آبادان و جمعه ۲۲ دی ساعت ۱۹ در سینما نخل خرمشهر انجام خواهد شد.
علاقمندان می‌توانند برای رزرو بلیط و اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۶۳۰۰۴۹۳۲ تماس بگیرند. امیدوارم از خبر فیلم سینمایی «ضد» در سینماهای خوزستان اکران می‌شود راضی بوده باشید.

فیلم سینمایی «ضد» در سینماهای خوزستان اکران می‌شود  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۰۹ ۰۲:۳۷:۵۹