فلسطینیان در برابر گسترش شهرک سازی ها بی تفاوت نخواهند
نشست

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر فلسطینیان در برابر گسترش شهرک سازی ها بی تفاوت نخواهند
نشست
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از الجزیره، گسترش شهرک سازی های رژیم صهیونیستی در کرانه باختری باعث موجی از انتقادهای داخلی و بین المللی از اقدام تل آویو شده است.
بر این اساس، نبیل ابورودینه، سخنگوی تشکیلات خودگردان فلسطین تصمیم رژیم صهیونیستی برای توسعه شهرک های جدید در کرانه باختری را به شدت محکوم کرد.
وی خاطر نشان کرد: گسترش شهرک سازی های غیرقانونی مانع از تشکیل کشور مستقل فلسطین و داشتن سرزمین یکپارچه برای آنها می شود. بی تردید چنین اقداماتی باعث صلح و امنیت نخواهد شد.
ابورودینه با اشاره به خشم عمومی فلسطینیان از اقدامات بی پروای صهیونیست ها، افزود: مردم فلسطین نسبت به تصمیمات مقامات افراطی کابینه نتانیاهو برای گسترش شهرک سازی های بی تفاوت نخواهند بود. انجام چنین اقداماتی به دلیل چراغ سبز آمریکا رخ می دهد. ما از دولت بایدن می خواهیم در این زمینه مداخله کرده و مانع از اجرایی شدن طرح های جدید شهرک سازی در کرانه باختری شود.
براساس طرح جدید شهرک سازی های صهیونیست ها که بزرگترین غصب زمین های فلسطینیان در کرانه باختری طی ۳ دهه اخیر به حساب می آید، این رژیم به دنبال افزایش صهیونیست های شهرک نشین در این منطقه به یک میلیون نفر است. اکنون ۷۰۰ هزار صهیونیست در شهرک های ساخته شده در کرانه باختری زندگی می کنند. امیدوارم از خبر فلسطینیان در برابر گسترش شهرک سازی ها بی تفاوت نخواهند
نشست
راضی بوده باشید.

فلسطینیان در برابر گسترش شهرک سازی ها بی تفاوت نخواهند
نشست  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۷-۰۵ ۰۲:۳۷:۱۴