فعالان فضای مجازی باید دستاوردهای دولت را بازتاب
دهند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر فعالان فضای مجازی باید دستاوردهای دولت را بازتاب
دهند
به گزارش خبرنگار سایت احکام، مرتضی سلطانی شامگاه چهارشنبه در همایش اجلاسیه بزرگ فعالان مجازی خراسان رضوی خطاب به فعالان فضای مجازی اظهار کرد: باید مارپیچ سکوت را بشکنید و خبرهای خوب را به گوش مردم برسانید.
عضو شبکه مدرسان سواد رسانه خراسان رضوی گفت: روی هر موضوعی تمرکز کنیم بر ذهن ما اثرگذار است؛ بنابراین بر موضوعات مثبت تمرکز کنیم.
وی بیان کرد: متأسفانه بیشتر نقاط ضعف مطرح می‌شود و باور کردیم مشکلات بیشتر از دستاورد و پیشرفت است؛ در حالی‌که مساله برعکس است.
سلطانی در ادامه با اشاره به اینکه فعالان فضای مجازی رسالت خطیر بر دوش دارند و باید دستاوردهای دولت و مجلس را بازتاب دهند، گفت: دشمن نمی‌خواهد مردم از این دستاوردها مطلع شوند.
عضو شبکه مدرسان سواد رسانه خراسان رضوی با اشاره به اینکه بیان نقاط قوت اصلی ترین مسأله‌ای است که باید مورد توجه قرار گیرد، بیان کرد: افزایش حقوق سربازان و اصلاح حقوق پرستاران از دستاوردهای دولت حجت الاسلام رئیسی است.
وی خطاب به فعالان فضای مجازی اظهار کرد: باید مارپیچ سکوت را بشکنید و خبرهای خوب را به گوش مردم برسانید. کمپین راه بیندازید و به مخاطب نقش و اهمیت دهید. امیدوارم از خبر فعالان فضای مجازی باید دستاوردهای دولت را بازتاب
دهند
راضی بوده باشید.

فعالان فضای مجازی باید دستاوردهای دولت را بازتاب
دهند  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۲-۰۱ ۰۲:۳۹:۴۶