فضای شهری متناسب با هفته عفاف و حجاب فرهنگی شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر فضای شهری متناسب با هفته عفاف و حجاب فرهنگی شود سعید جابری انصاری در گفت‌وگو با خبرنگار سایت احکام با اشاره به آغاز هفته عفاف و حجاب از هفدهم تیرماه اظهار کرد: تبلیغات شهری باید با جریان فرهنگی این ایام متناسب باشد و شهرداری‌ها در سراسر نقاط استان البرز و شهرستان‌ها از طریق بیلبوردها و تلویزیون‌های شهری به موضوع محوری و حائز اهمیت هفته عفاف و حجاب بپردازند.
وی از شهرداری‌ها خواست تا متناسب با هفته عفاف و حجاب، فضای تبلیغات محیط شهری فرهنگی شود و در این رابطه گفت: طرح ساخت دیوارنگاره‌هایی با محوریت عفاف و حجاب نمودی عینی از عملکرد فرهنگی شهرداری‌ها و دغدغه مندی شأن در پرداختن به موضوع عفاف و حجاب به شمار می‌رود.
وی تصریح کرد: هویت فرهنگی هر شهر در نگاه اول از دریچه خدمات شهرداری‌ها نمود و جلوه عینی دارد، بنابراین باید سکان‌داران فرهنگی در این نهاد به واسطه دسترسی به مراکز عمومی شهر در این زمینه دغدغه مند بوده و توجه به این مسئله محوری در کشور را در سطح شهرها نیز به عینه شاهد باشیم.
جابری انصاری گفت: از هفدهم لغایت ۲۴ تیرماه با عنوان «پای خانواده ایستاده ایم»، باید برنامه‌های هفته عفاف و حجاب در نقاط مختلف شهرها برگزار و اجرایی شود. امیدوارم از خبر فضای شهری متناسب با هفته عفاف و حجاب فرهنگی شود راضی بوده باشید.

فضای شهری متناسب با هفته عفاف و حجاب فرهنگی شود  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۷-۰۹ ۰۲:۳۹:۳۰