فضاسازی آمریکا این بار با عنوان اعزام کشتی‌ به سواحل
اشغالی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر فضاسازی آمریکا این بار با عنوان اعزام کشتی‌ به سواحل
اشغالی
به گزارش سوالات شرعی و احکام، در ادامه بازی‌های روانی و جوسازی‌های روزها و شب‌های اخیر، این بار برخی رسانه‌ها در راستای همین برنامه‌ها خبر داده‌اند که آمریکا قصد اعزام کشتی‌های جنگی و جنگنده‌های خود به نزدیکی فلسطین اشغالی را دارد.
شبکه خبری الجزیره در همین راستا جمعه شب به نقل از یک مقام آمریکایی و بدون اینکه اسمی از این مقام ببرد اعلام کرد که ما در حال انتقال کشتی‌های جنگی و هواپیماهای جنگی به خاورمیانه در صورت پاسخ نظامی احتمالی ایران هستیم.
این مقام آمریکایی ناشناخته به شبکه الجزیره گفته است که کشتی‌ها و هواپیماهای جنگی از خارج از منطقه غرب آسیا به آب‌های فلسطین اشغالی اعزام خواهند شد.
گفتنی است در ادامه التهاب در اراضی اشغالی و فضاسازی کشورهای غربی و در صدر آن ایالات متحده و همچنین اظهارنظرهای ضد و نقیض مقامات رژیم صهیونیستی علیه کشورمان، ناظران سیاسی تحرک نظامی و سیاسی فزاینده روزهای اخیر کاخ سفید در حمایت از رژیم کودک کش اسرائیل را نشان‌دهنده ادامه سیاست‌های آمریکا در بی توجهی به نقض قوانین بین المللی و معاهدات دیپلماتیک و ادامه سیاست‌های جنگ افروزی در منطقه غرب آسیا در حمایت از رژیم اسرائیل به دنبال حمله تروریستی این رژیم به کنسولگری ایران در دمشق عنوان کردند. امیدوارم از خبر فضاسازی آمریکا این بار با عنوان اعزام کشتی‌ به سواحل
اشغالی
راضی بوده باشید.

فضاسازی آمریکا این بار با عنوان اعزام کشتی‌ به سواحل
اشغالی  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۴-۱۳ ۰۲:۳۸:۴۴