فصل‌الخطاب برگزاری انتخابات در لرستان قانون است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر فصل‌الخطاب برگزاری انتخابات در لرستان قانون است به گزارش خبرنگار سایت احکام، فرهاد زیویار امروز شنبه در شورای اطلاع‌رسانی لرستان، اظهار داشت: فصل‌الخطاب برگزاری انتخابات، قانون است.
وی تصریح کرد: رویکرد ما در برگزاری انتخابات چهار مقوله موردنظر مقام معظم رهبری، یعنی مشارکت، سلامت، امنیت و رقابت است و تمامی مدیران اجرایی و دست‌اندرکاران انتخابات باید نسبت به آن اهتمام داشته باشند.
استاندار لرستان، گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی می‌بایست عملکرد دستگاه تحت مدیریت خود را برای تشریح و تبیین در خطبه‌های نمازجمعه ارائه دهند.
زیویار، اظهار کرد: این عملکرد با تشکیل جلساتی با اعضای شورای اطلاع‌رسانی تدوین و برای تبیین به‌ویژه در دهه فجر و هفته‌های آتی آماده شوند.
وی عنوان کرد: مکاتبات لازم با دستگاه‌های اجرایی انجام شوند که دراسرع‌وقت امکانات خود را برای استفاده در تبلیغات انتخابات اعلام کنند.
استاندار لرستان، به تشکیل شبکه‌های محلی صداوسیما برای استفاده نامزدهای انتخاباتی در ایام تبلیغات اشاره کرد و گفت: این شبکه‌های محلی به تعداد حوزه‌های انتخاباتی استان که هفت حوزه هستند آماده بهره‌برداری هستند که به‌زودی افتتاح خواهند شد.
زیویار، عنوان کرد: رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و رئیس شورای هماهنگی ائمه جمعه استان می‌توانند در جلسات کمیته صیانت در اطلاع‌رسانی حاضر و نسبت به حل‌وفصل مسائل این حوزه حضور فعال داشته باشند.
وی همچنین به حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی در ایام دهه فجر در سطح مدارس استان طبق برنامهٔ زمان‌بندی اداره کل آموزش‌وپرورش به‌منظور تبیین دستاوردهای دولت و نظام اشاره کرد و گفت: لیست مدیران دستگاه‌ها می‌بایست با هماهنگی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان در اختیار اداره کل آموزش‌وپرورش قرار گیرند.
استاندار لرستان، عنوان کرد: تبیین عملکردها در برخی موارد در راستای دستاوردهایی است که با پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی محقق شدند و در برخی دیگر در راستای دستاوردهای دولت و میزان رشد شاخص‌ها هستند. امیدوارم از خبر فصل‌الخطاب برگزاری انتخابات در لرستان قانون است راضی بوده باشید.

فصل‌الخطاب برگزاری انتخابات در لرستان قانون است  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۲۱ ۰۲:۴۱:۲۱