فریاد «مرگ بر اسرائیل» از سوی عوامل جشن بزرگ امت احمد در
سنندج

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر فریاد «مرگ بر اسرائیل» از سوی عوامل جشن بزرگ امت احمد در
سنندج
به گزارش خبرنگار سایت احکام، تجلیل از عوامل و دست‌اندرکاران جشن بزرگ «مهمانی امت احمد» چهارشنبه شب با حضور مسئولان استانی و کشوری و به همت اداره‌کل تبلیغات اسلامی کردستان برگزار شد.
حضور ۴۰۰ نفر از تشکل‌های مردمی در این مراسم، بیانگر حضور بی‌نظیر میزبانان مردمی «جشن مهمانی امت احمد» بود.سخنرانان مراسم از جمله مهدی رحمتی مدیرعامل سوالات شرعی و احکام، حجت‌الاسلام سیفایی مدیرکل ادیان و مذاهب سازمان تبلیغات اسلامی، زارعی‌کوشا استاندار کردستان و حجت‌الاسلام پورذهبی نماینده ولی فقیه استان کردستان، شکوه جشن امت احمد و بازتاب‌های داخلی و خارجی آن را تشریح کردند و از مردم در برپایی و حضور این جشن بزرگ تقدیر کردند.
از زیبایی‌های این مراسم پخش کلیپی از مقام معظم رهبری بود که معظم‌له جوانان فلسطینی و نهضت ضد صهیونیسم را فعال‌تر و آماده‌تر از قبل برشمردند و همین بیانات مقام معظم رهبری موجب شد تا حاضران در این مراسم شعار «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر آمریکا»، «یا ایهالمسلمون اتحدوا اتحدوا» را سر دهند و حمایت خود را از فلسطین اعلام کنند.
تجلیل از عوامل و دست‌اندرکاران جشن بزرگ خیابانی «مهمانی امت احمد» در این آئین به پاس قدردانی از زحمات مردمی و پشتیبانی‌های مسئولان در برپایی این جشن باشکوه و وحدت آفرین انجام شد. امیدوارم از خبر فریاد «مرگ بر اسرائیل» از سوی عوامل جشن بزرگ امت احمد در
سنندج
راضی بوده باشید.

فریاد «مرگ بر اسرائیل» از سوی عوامل جشن بزرگ امت احمد در
سنندج  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۱۲ ۰۲:۴۰:۵۷