فرهنگ‌سرای ویژه کسب‌وکار در منطقه ۸ اصفهان راه‌اندازی
می‌شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر فرهنگ‌سرای ویژه کسب‌وکار در منطقه ۸ اصفهان راه‌اندازی
می‌شود
علی باقری در گفت و گو با خبرنگار سایت احکام با بیان اینکه منطقه ۸ نسبت به سایر مناطق شهر و محله کوجان نسبت به سایر محله‌های این منطقه از جمعیت بیشتری برخوردار هستند، اظهار کرد: در دوره جدید مدیریت شهری پروژه‌ها بر اساس نیازهای محلات تعریف شده و طبق نیازسنجی‌های انجام شده، مسئله اصلی اشتغال جوانان بوده است، از این‌رو طبق شعار سال مقام معظم رهبری در سال گذشته (سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرینی) فرهنگ‌سرای سلام به موضوع راه‌اندازی کسب‌وکار اختصاص داده شد.
وی تصریح کرد: در این فرهنگسرا با توجه به نیازهای شغلی مکان‌هایی همچون اتاق‌های آموزشی کسب‌وکار، نمایشگاه، فضای ویژه بانوان و آقایان به‌صورت مجزا، فضای مادر و کودک به منظور فراهم کردن کسب‌وکار بانوانی که کودک خردسال دارند، دسترسی به مشاوران، استادکاران و متخصصان، اتاق جلسات و سالن ورزشی در نظر گرفته شده است.
مدیر منطقه هشت شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: در این فرهنگسرا حدود ۴۰ میز کار در نظر گرفته شده است و یک فرد ضمن ارتباط با واحدهای مختلف، می‌تواند روند راه‌اندازی کسب‌وکار خوب را فراهم کند و پس از مدتی ادامه کسب و کار را خارج از این مرکز ادامه دهد. امیدوارم از خبر فرهنگ‌سرای ویژه کسب‌وکار در منطقه ۸ اصفهان راه‌اندازی
می‌شود
راضی بوده باشید.

فرهنگ‌سرای ویژه کسب‌وکار در منطقه ۸ اصفهان راه‌اندازی
می‌شود  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۱۹ ۰۲:۳۹:۴۴