فرهادی زاد: چنین مدال آوری از بانوان پیش بینی می شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر فرهادی زاد: چنین مدال آوری از بانوان پیش بینی می شد به گزارش خبرنگار سایت احکام از هانگژو، مهین فرهادی که برای تماشای مسابقات تیراندازی تفنگ ١٠ متر میکس به سالن محل برگزاری این رقابت ها آمده بود ارزیابی خود را از عملکرد بانوان در دو روز ابتدایی بازی های آسیایی تشریح کرد.
وی گفت: از روز اول بازی‌ها با توجه به اینکه مسابقات دختران به خصوص در تکواندو، قایقرانی و دوچرخه بیشتر بود، عزیزان و دختران ما با نقش آفرینی خود بهترین نتایج را به دست آوردند و حتی بر اساس گفته خودشان می‌توانستند بهتر هم باشند.
فرهادی زاد ادامه داد: خوشحالیم که دختران شرایط خوبی را از روزهای ابتدایی ثبت کردند و این روند برای پسران هم آغاز شده است و دختران و پسران ما می توانند در ادامه نتایج بهتری هم ثبت کنند.
وی در خصوص اینکه آیا پیش بینی این عملکرد را از بانوان داشتید، گفت: پیش بینی ما بر اساس نتایج و برآورد فعالیت‌های ورزشی رئیس فدراسیون و کادر فنی تیم‌های ملی بود و مرکز نظارت بر تیم های ملی بر اساس حضور آنها در مسابقات مختلف برآورد نتایج را داشتند که در جلسات فنی مورد بررسی و بحث قرار گرفت.
نایب رئیس کمیته ملی المپیک تسربح کرد: آنچه اتفاق افتاده تا کنون در قایقرانی، تکواندو و دوچرخه سواری پیش بینی هایی بوده که از قبل مسجل بوده اسات. امیدوارم آنچه را که در آینده هم اتفاق می‌افتد بر اساس پیش بینی‌ها پیش برود. در ووشو، تکواندو و سایر رشته ها حتما انتظار داریم شرایط خوبی داشته باشند.
وی در خصوص اینکه در روئینگ انتظار کسب مدال طلا و سه مدال وجود داشت، بیان کرد: طی صحبتی که با مربی روئینگ داشتیم عنوان شد شاید عجله آنها در ابتدای مسابقه و اینکه از ابتدا با چین همراهی کنند باعث این نتیجه شد. نگاه مربیان این است که انرژی آنها در ۱۰۰۰ متر اول کم شده و در مسافت پایانی نتوانستند حتی تیم دوم و سوم را بگیرند البته نگاه بچه ها این نیست. در واقع یک تحلیل نادرست در روند کار داشتند. امیدوارم از خبر فرهادی زاد: چنین مدال آوری از بانوان پیش بینی می شد راضی بوده باشید.

فرهادی زاد: چنین مدال آوری از بانوان پیش بینی می شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۲۶ ۰۲:۳۷:۱۵