فایننشال تایمز: نخست وزیر انگلیس به فلسطین اشغالی سفر
می‌کند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر فایننشال تایمز: نخست وزیر انگلیس به فلسطین اشغالی سفر
می‌کند
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از النشره، رسانه‌های انگلیسی گزارش دادند که «ریشی سوناک» نخست‌وزیر این کشور روز پنجشنبه برای اعلام حمایت لندن از رژیم موقت صهیونیستی راهی فلسطین اشغالی می‌شود.
در همین راستا، روزنامه فایننشال تایمز مدعی است که سوناک در این سفر قصد دارد از اشغالگران بخواهد که از تشدید بیشتر درگیری‌ها با گروه‌های مقاومت و افزایش حملات به نوار غزه اجتناب کند.
در خبری مرتبط، همزمان وزارت خارجه انگلیس نیز اعلام کرد که «جیمز کلورلی» وزیر خارجه این کشور به مصر، ترکیه و قطر می‌رود تا درباره جلوگیری از گسترش جنگ غزه به منطقه غرب آسیا گفت‌وگو کند.
نیروهای مقاومت فلسطین در باریکه غزه شنبه ۱۵ سایت احکام (۷ اکتبر ۲۰۲۳) در واکنش به جنایات مستمر رژیم اشغالگر از جمله کشتار فلسطینیان، هتک حرمت مسجدالاقصی، تعدی به محافظان آن، یورش شهرک نشینان با حمایت نظامیان صهیونیست، با اجرای عملیاتی با عنوان «طوفان الاقصی» مواضع و پایگاه‌های رژیم اشغالگر قدس را با ده‌ها موشک هدف قرار دادند.
در جریان این عملیات، بنا بر اعلام رژیم صهیونیستی ۱۴۰۰ اسرائیلی کشته و بیش از ۳۰۰۰ نفر زخمی شدند. رسانه‌های اسرائیلی نیز اذعان کردند که این رژیم در طول تاریخش شکستی در این سطح را به خود ندیده بود. امیدوارم از خبر فایننشال تایمز: نخست وزیر انگلیس به فلسطین اشغالی سفر
می‌کند
راضی بوده باشید.

فایننشال تایمز: نخست وزیر انگلیس به فلسطین اشغالی سفر
می‌کند  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۱۹ ۰۲:۳۸:۱۶