غرش موشک‌های «عیاش ۲۵۰» مقاومت در قلب حیفا

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر غرش موشک‌های «عیاش ۲۵۰» مقاومت در قلب حیفا به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل المیادین، برخی منابع فلسطینی از وقوع سلسله انفجارهای مهیبی در حیفا در پی حملات موشکی نیروهای مقاومت فلسطین خبر دادند.
همچنین، منابع عبری اذعان کردند که یک موشک عیاش ۲۵۰ از غزه به سمت شهر حیفا شلیک شده، اما آژیرهای هشدار در این شهر به صدا در نیامده است.
از سوی دیگر، ساکنان حیفا نیز با تأیید شنیده شدن صدای انفجارهای مهیب از رهگیری بدون فعال کردن زنگ هشدار در آسمان شهر خبر دادند، ساکنان منطقه کریوت نیز گزارش دادند که صدای انفجار را شنیده‌اند و ارتش «اسرائیل» در حال بررسی این موضوع است..
از سوی دیگر وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه امروز جمعه اعلام کرد که در نتیجه حملات وحشیانه رژیم کودک‌کش صهیونیستی به غزه تاکنون ۱۷۹۹ نفر از جمله ۵۸۳ کودک فلسطینی به شهادت رسیده‌اند و ۶۳۸۸ نفر دیگر نیز زخمی شده‌اند.
طبق آمار اعلامی از سوی وزارت بهداشت فلسطین در نتیجه خیزش مبارزان فلسطینی در کرانه باختری همزمان با عملیات طوفان الاقصی نیز تاکنون دست‌کم ۴۶ فلسطینی ساکن کرانه باختری به دست شهرک‌نشینان و نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی به شهادت رسیده‌اند و بیش از ۷۰۰ نفر دیگر نیز زخمی شده‌اند. امیدوارم از خبر غرش موشک‌های «عیاش ۲۵۰» مقاومت در قلب حیفا راضی بوده باشید.

غرش موشک‌های «عیاش ۲۵۰» مقاومت در قلب حیفا  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۱۴ ۰۲:۳۸:۱۳