عملیات «وعده صادق» دنیا را تکان داد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر عملیات «وعده صادق» دنیا را تکان داد به گزارش خبرنگار سایت احکام، محسن داوری عصر دوشنبه در نخستین جلسه شورای اداری شهرستان مشهد که با حضور جمعی از مسؤولان شهری در محل فرمانداری مشهد برگزار شد، با اشاره به عملیات اخیر سپاه پاسداران در هدف قراردادن مراکز نظامی و جاسوسی رژیم صهیونیستی در جریان عملیات «وعده صادق» اظهار کرد: اقدامی که اتفاق افتاد، هیمنه کشور جعلی صهیونیست‌ها را نابود کرد و همه به چشم دیدند نه تنها این رژیم بلکه حتی حامیان غربی آن‌ها دیگر نمی‌توانند رؤیای آقایی در این منطقه را دنبال کنند. شبیه‌ترین حالت به این رویداد، جنگ احزاب بود که همه متحد شدند حق را ریشه کن کنند، اما در نهایت رسوا و مفتضح شدند.
فرماندار مشهد به آثار و بازتاب حمله ایران به اسرائیل در جهان اشاره کرد و گفت: اسرائیل کشوری است که هیچ عقبه‌ای ندارد و بعد این عملیات بر همگان روشن شد که در حوزه نظامی هیمنه ای ندارد.
وی با تاکید بر اینکه عملیات وعده صادق دنیا را تکان داد، افزود: این اقدام نه تنها هیمنه اسرائیل، بلکه هیمنه حامیان آنها را نیز در هم شکست.
داوری با اشاره اینکه پیام شعار سال این است که در تمام کارها باید از ظرفیت مردم استفاده کنیم، افزود: هر زمان مردم به میدان آوردیم، آنها کار را تمام کردند. جهاد با مردم انجام شده است، همچنین بازسازی با حضور مردم در صحنه صورت گرفته و مشکل اقتصادی با همیاری مردم حل می‌شود.
فرماندار مشهد ادامه داد: شعار سال اشاره به یک واقعیت دارد که براساس آن بر ما مکلف است تا همه امور بر مبنای به ره‎گیری از ظرفیت‌های مردم باشد، زیرا همین مردم بودند که در دفاع مقدس از کشور خود دفاع کردند، در بحران‌های امنیتی پای کار نظام ایستادند و اکنون در عرصه میدان اقتصادی هم می‌توانند حافظ اسلام و نهضت خود باشند.
وی افزود: از سال گذشته بنای ما بر این بود که برنامه ادارات تا ۱۵ اردیبهشت به دبیرخانه فرمانداری ارسال شود تا همین برنامه‌ها، محور توزیع اعتبارات باشد. علاوه بر این، به همه دوستان اعلام می‌کنم به موازات دوشنبه‌های دیدار مردمی در فرمانداری، سه شنبه‌های میز خدمت در مساجد سطح شهر نیز برپاست و مدیران مکلف هستند در میزهای خدمت پیگیر مطالبات مردم باشند در واقع فراتر از آن‎چه در ادارات دنبال می‌کنند، باید انجام دهند. امیدوارم از خبر عملیات «وعده صادق» دنیا را تکان داد راضی بوده باشید.

عملیات «وعده صادق» دنیا را تکان داد  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۴-۱۶ ۰۲:۴۱:۴۱