عملیات وعده صادق باید به درستی تبیین شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر عملیات وعده صادق باید به درستی تبیین شود به گزارش خبرنگار سایت احکام، سردار علی ملک شاهکویی شامگاه پنجشنبه در اجتماع بزرگ الی بیت‌المقدس و چهارمین یادواره شهدای مدافع حرم و امنیت استان گلستان اظهار کرد: امروز امنیت، آرامش و آسایش کشور را مدیون خون شهدا هستیم و به برکت خون آنها ارمغان‌های بزرگی در نظام جمهوری اسلامی ایران به دست آمده است.
وی با اشاره به اینکه مردم ایران اسلامی همچنان پای انقلاب ایستاده‌اند و با تمام توان از آن دفاع می‌کنند، افزود: برای نخستین بار در تاریخ اسلام شاهدیم که حکومت ولایی و اسلامی اولین سیلی را بر پیکره کثیف رژیم صهیونیستی زد.
فرمانده سپاه نینوا استان گلستان گفت: وعده صادق نتیجه صبور و ایستادگی ملت ایران است که رخ داده است و حتی این باعث شد تا ایرانیان خارج از کشور هم به این اتفاق اعتراف کردند که اکنون عزت مندانه در اروپا دارند زندگی می‌کنند.
وی یادآور شد: نتیجه وعده صادق رستاخیز و جنبش دانشجویی از شما تا جنوب آمریکا در ۲۶ ایالت آن فرا گیر می‌کند.
ملک شاهکویی با بیان اینکه عملیات وعده صادق باید به درستی تبیین شود، اظهار کرد: امروز وضعیت رژیم صهیونیستی شکننده‌تر از قبل شده و به زوال نزدیک است. امیدوارم از خبر عملیات وعده صادق باید به درستی تبیین شود راضی بوده باشید.

عملیات وعده صادق باید به درستی تبیین شود  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۵-۱۰ ۰۲:۴۴:۰۰