عملیات نظامی ارتش در خان یونس تا «یک ماه» دیگر ادامه
دارد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر عملیات نظامی ارتش در خان یونس تا «یک ماه» دیگر ادامه
دارد
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از اسپوتنیک، کانال ۱۳ عبری روز شنبه فاش ساخت که نخست وزیر رژیم صهیونیستی با رییس جمهور آمریکا درباره ادامه عملیات نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در جنوب غزه گفت‌وگو کرده‌اند.
بر پایه این گزارش، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز شنبه در جریان تماس تلفنی با جو بایدن، رییس جمهور آمریکا، گفت که عملیات نظامی اسراییل در خان یونس در جنوب نوار غزه تا ۳ تا ۴ هفته آینده ادامه خواهد داشت.
در همین ارتباط، تزاچی هانگبی، رییس شورای امنیت داخلی رژیم صهیونیستی در مواضعی اعلام کرد که جنگ در غزه ماه‌ها و احتمالاً بیشتر طول خواهد کشید.
به گزارش الجزیره، این مقام صهونیست می‌گوید آمریکا هیچ جدول زمانی برای جنگ ارتش اشغالگر در غزه تعیین نکرده است.
وی همچنین مدعی شد که اگر حزب‌الله نیروهای ویژه خود را از مرزهای جنوبی لبنان خارج نکند، ارتش اشغالگر برای «برقراری نظم» یک «اقدام نظامی» انجام خواهد داد.
پیش از این مقام صهیونیست، بنیامین نتانیاهو نیز به دلیل مقاومت لبنان در حمایت از غزه طی یک لفاظی بی‌اساس مدعی شده بود: «در صورت وقوع جنگ همه جانبه، بیروت و جنوب لبنان را به غزه و خان یونس تبدیل خواهیم کرد».
لفاظی نتانیاهو در حالی صورت می‌گیرد که روز گذشته رزمندگان حزب‌الله لبنان اعلام کردند در حمایت از «مقاومت دلیرانه» مردم غزه شش پایگاه نظامی رژیم اشغالگر را هدف قرار داده‌اند. امیدوارم از خبر عملیات نظامی ارتش در خان یونس تا «یک ماه» دیگر ادامه
دارد
راضی بوده باشید.

عملیات نظامی ارتش در خان یونس تا «یک ماه» دیگر ادامه
دارد  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۱۰ ۰۲:۳۸:۳۳