عملیات ضدصهیونیستی در قدس / ۲نظامی زخمی شدند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر عملیات ضدصهیونیستی در قدس / ۲نظامی زخمی شدند به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، روزنامه عبری زبان یدیعوت احرونوت از وقوع عملیات مقاومتی در قدس شرقی و زخمی شدن دو نظامی اسرائیلی خبر داد.
منبع مذکور اشاره کرد که دو نظامی اسرائیلی با سلاح سرد در ایست بازرسی مزموریه در قدس شرقی مورد حمله قرار گرفته و زخمی شدند.
منابع پزشکی اسرائیلی حال یکی از این دو نظامی را وخیم اعلام کردند.
منابع عبری زبان تاکید کردند که مجری عملیات ضدصهیونیستی در ایست بازرسی مزموریه در قدس شرقی هدف گلوله نیروهای امنیتی اسرائیلی قرار گرفته و وضعیت او وخیم است.
این در حالی است که اوضاع نظامیان صهیونیست در غزه نیز چندان مساعد نیست و بیمارستان سوروکا در بئر السبع اعلام کرد که در ۲۴ ساعت گذشته ۱۶ نظامی مجروح دیگر در غزه به این بیمارستان منتقل شدند. حال یکی از این نظامیان وخیم گزارش شده است.
مسئولان بیمارستان سوروکا اعلام کردند که از آغاز جنگ در غزه تاکنون ۲۳۴۶ نظامی مجروح اسرائیلی به این بیمارستان منتقل شدند.
از طرف دیگر، «ابوعبیده»، سخنگوی گردان‌های قسام در سخنانی تاکید کرد که نبرد طوفان الاقصی دشمن صهیونیستی را در مسیر زوال و نابودی قرار داد و پس از ۸۳ روز نبرد مجاهدان ما در میدان همچنان در حال رویارویی با دشمن هستند.
به گفته ابوعبیده، «۸۲۵ خودروی زرهی دشمن را منهدم کردیم و در دو روز گذشته ۳ بالگرد اسرائیلی را هدف قرار دادیم.»
سخنگوی گردان‌های قسام افزود: «ضربه قرن را به دشمن وارد کردیم و به همه دنیا گفتیم که ما ملتی هستیم که به دنبال حق و آزادی در زندگی هستیم. مجاهدان ما عملیات‌هایی ویژه را از طریق بازاستفاده موشک‌های منفجر نشده دشمن اجرا کردند.»
ابوعبیده در ادامه گفت: «اولویت ما توقف جنگ و جنایات دشمن است و تا توقف کامل جنگ در غزه هیچ توافقی را برای مبادله اسرا نخواهیم پذیرفت. تصاویر زیادی را که هدف قرار دادن نیروها و ادوات جنگی دشمن توسط مبارزان قسام ثابت می‌کند، پخش کردیم و این تازه بخشی ناچیز است.»
همچنین ارتش رژیم صهیونیستی اذعان کرد که در ۲۴ ساعت گذشته ۴۹ نظامی صهیونیست در نبردهای زمینی در نوار غزه زخمی شده‌اند.
ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که از آغاز حمله زمینی این رژیم به نوار غزه تاکنون ۹۲۱ نظامی صهیونیست زخمی شده‌اند.
بر اساس اذعان ارتش رژیم صهیونیستی از این ۹۲۱ نظامی، ۲۰۶ نظامی به شدت زخمی شده‌اند، ۳۴۰ نظامی با آسیب متوسط و ۳۵۷ نظامی دیگر نیز آسیب‌های جزئی دیده‌اند.
ارتش رژیم صهیونیستی کمی پیش‌تر اذعان کرده بود که ۳ نظامی صهیونیست در ساعات گذشته به هلاکت رسیده‌اند؛ بر اساس توضیحات جدیدی که از سوی ارتش رژیم صهیونیستی ارائه شده، یکی از این نظامیان سرگرد و معاون فرمانده گردان ۱۹۸ تیپ ۴۶۰ زرهی، نظامی دیگر سروان و فرمانده یکی از گروهان‌های گردان ۵۲ و نظامی سوم گروهبان یکمِ جمعی لشگر هفتم ارتش رژیم صهیونیستی بوده است.
این آمار در حالی از سوی ارتش رژیم صهیونیستی مطرح می‌شود که شمار دقیق نظامیان صهیونیست کشته و زخمی‌شده به دست مبارزان مقاومت در غزه بسیار فراتر از آمار اعلامی از سوی ارتش این رژیم است و رژیم صهیونیستی در تلاش است با پنهان‌داشتن شمار دقیق تلفات خود از فشارهای محافل سیاسی صهیونیستی و شهرک‌نشینان صهیونیست بگریزد و روی شکست‌های خود سرپوش بگذارد. امیدوارم از خبر عملیات ضدصهیونیستی در قدس / ۲نظامی زخمی شدند راضی بوده باشید.

عملیات ضدصهیونیستی در قدس / ۲نظامی زخمی شدند  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۲۹ ۰۲:۴۰:۱۵