عملیات بهسازی و احیای جاده سلامت پردیسان یزد آغاز شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر عملیات بهسازی و احیای جاده سلامت پردیسان یزد آغاز شد سید ابوالفضل کشفی در گفتگو با خبرنگار سایت احکام اظهار کرد: با تاکید شهردار یزد و پیگیری های صورت گرفته، عملیات بهسازی و احیای جاده سلامت در محله پردیسان (عسکریه)، حاشیه ریل قطار، با اعتبار ۳۵ میلیارد ریال آغاز شد.
وی، متراژ تقریبی این پروژه را ۷ هزار مترمربع بیان کرد که در حال حاضر دارای پیشرفت فیزیکی ۴۰ درصدی است و تا پایان امسال به اتمام می رسد.
مدیر شهرداری منطقه ۴ یزد تصریح کرد: عملیات اجرایی این پروژه شامل نخاله برداری، خاکبرداری، جدول گذاری، زیرسازی و اجرای موزائیک است.
کشفی، هدف از اجرای این پروژه را رسیدگی بیشتر به مناطق کمتر توسعه یافته حاشیه شهر که نیاز بیشتری به فضای سبز و اماکن ورزشی دارند، بیان کرد و گفت: آغاز این حرکت، منشأ رسیدگی به دیگر درخواست های اهالی این محله خواهد بود.
گفتنی است؛ در سال گذشته با هدف آسودگی و آسایش اهالی محله پردیسان (عسکریه)، ۵ هزار مترمربع روکش آسفالت انجام شده و از محل بودجه بازآفرینی شهری ۴ میلیارد تومان برای حصارکشی حاشیه ریل قطار و یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان نخاله برداری و خاکبرداری در این محله صورت گرفته است. امیدوارم از خبر عملیات بهسازی و احیای جاده سلامت پردیسان یزد آغاز شد راضی بوده باشید.

عملیات بهسازی و احیای جاده سلامت پردیسان یزد آغاز شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۲۹ ۰۲:۴۱:۳۹