عمار حکیم حادثه تروریستی شیراز را به ملت ایران و رهبری تسلیت
گفت

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر عمار حکیم حادثه تروریستی شیراز را به ملت ایران و رهبری تسلیت
گفت
به گزارش سوالات شرعی و احکام، «سید عمار حکیم» رئیس جریان حکمت ملی عراق در پیامی اقدام مجرمانه یک گروه تروریستی در حمله مجدد به مرقد امام احمد بن موسی بن جعفر علیهم السلام در شهر شیراز ایران که منجر به شهادت و مجروح شدن مردم بی گناه شد را محکوم کرد.
خبرگزاری رسمی عراق «اینا» شامگاه یکشنبه گزارش داد که سید عمار حکیم، رئیس جریان حکمت ملی عراق در پیامی خطاب به ملت ایران و رهبری فرزانه انقلاب اعلام کرد: حادثه جنایت بار و تروریستی را به رهبر انقلاب اسلامی ایران امام خامنه‌ای (دام ظله) و دولت و ملت مسلمان ایران و خانواده‌های شهدا و مجروحان تسلیت می‌گوئیم و از خداوند متعال برای شهدا رحمت و مغفرت و برای خانواده‌هایشان صبر و اجر و برای مجروحان شفای عاجل طلب می‌کنیم.
رئیس جریان حکمت ملی همچنین مجدداً از جامعه بین الملل به ویژه کشورهای متضرر از آفت تروریسم خواست که برای خشک کردن منابع تروریسم و کاهش اثرات ویرانگر آن بر امنیت و ثبات ملت‌ها متحد و یکپارچه شود.
شامگاه امروز یکشنبه یک تروریست هنگام ورود به حرم شاهچراغ در شیراز به سمت زائران تیراندازی کرد که یک نفر به شهادت رسید و چند نفر نیز مجروح شدند. امیدوارم از خبر عمار حکیم حادثه تروریستی شیراز را به ملت ایران و رهبری تسلیت
گفت
راضی بوده باشید.

عمار حکیم حادثه تروریستی شیراز را به ملت ایران و رهبری تسلیت
گفت  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۱۴ ۰۲:۳۸:۴۸