علت تشکیل صف‌های طولانی مقابل نانوایی های خوزستان ریشه‌یابی
شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر علت تشکیل صف‌های طولانی مقابل نانوایی های خوزستان ریشه‌یابی
شود
به گزارش خبرنگار سایت احکام، رضا فتوحی عصر امروز دوشنبه هشتمین نشست کارگروه تخصصی گندم، آرد و نان استان خوزستان اظهار کرد: برخی شهروندان از اتلاف وقت طولانی در صف نانوایی‌ها گلایه دارند و این موضوع باید هرچه سریع‌تر بررسی و ریشه‌یابی شود تا روند فعلی اصلاح خواهد شد.
وی افزود: باید با مکان‌یابی مناسب نسبت به افزایش خبازی‌ها در مکان‌های با پراکنش کمتر اقدام شود.
معاون اقتصادی استاندار خوزستان با اشاره به سرانه ملی مصرف آرد عنوان کرد: علاوه بر جلوگیری از کاهش سهم آرد روستاییان خوزستان باید با راهکارهای کارشناسی نیز وضعیت توزیع آرد در استان ساماندهی بشود.
وی تصریح کرد: با توجه به اینکه مجوز خبازی به جز در موارد ناشی از فوت قابل واگذاری به غیر نیست، گفت: پخت نکردن یک تا ۲ ماهه هر خبازی باعث حذف آن واحد از چرخه توزیع آرد و همچنین ابطال مجوز آن خواهد شد.
معاون اقتصادی استاندار خوزستان بیان کرد: لازم است تا در جلسه‌ای به صورت اختصاصی با حضور مسئولان سازمان جهاد کشاورزی و اتحادیه نانوایان با ارائه راهکارهای فنی از کاهش یارانه آرد استان جلوگیری شود.
فتوحی یادآور شد: از تعاون روستایی خوزستان به عنوان یکی از محل‌های خروجی آرد استان انتظار می‌رود که راهکارهای مناسب را برای جلوگیری از کم شدن سهمیه آرد استان ارائه دهد. امیدوارم از خبر علت تشکیل صف‌های طولانی مقابل نانوایی های خوزستان ریشه‌یابی
شود
راضی بوده باشید.

علت تشکیل صف‌های طولانی مقابل نانوایی های خوزستان ریشه‌یابی
شود  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۰-۰۴ ۰۲:۳۹:۰۹