عقب‌نشینی مفتضحانه اشغالگران از «نور شمس»/ ۱۴ شهید و ده‌ها
زخمی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر عقب‌نشینی مفتضحانه اشغالگران از «نور شمس»/ ۱۴ شهید و ده‌ها
زخمی
به گزارش سوالات شرعی و احکام، ارتش رژیم صهیونیستی پس از یورش و اشغال سه روزه اردوگاه «نور شمس» در شهر طولکرم کرانه باختری ساعاتی پیش با مقاومت قهرمانانه مبارزان فلسطینی از این منطقه عقب نشست.
شبکه خبری الجزیره گزارش داد که تا این لحظه دست‌کم ۱۴ فلسطینی شهید و ده‌ها تن دیگر زخمی شده‌اند.‌
از سوی دیگر، وزارت بهداشت فلسطین با انتشار آماری اعلام کرد تا این لحظه اجساد ۱۲ شهید فلسطینی در اردوگاه نور شمس در طولکرم به بیمارستان دولتی این شهر منتقل شده است.
اشغالگران اسرائیلی پس از حمله ۳ روزه به اردوگاه نور شمس و ارتکاب جنایاتی وحشیانه در حق ساکنان آن، ساعاتی پیش از این منطقه عقب‌نشینی کردند.
همچنین، گردان‌های القسام با انتشار بیانیه‌ای از درگیری شدید رزمندگانش با نیروهای رژیم صهیونیستی که به اردوگاه نور شمس حمله و آن را محاصره کرده‌اند، خبر دادند.
بر اساس این بیانیه، رزمندگان مقاومت خودروهای دشمن را با بمب هدف قرار دادند که تلفاتی به دشمن وارد شد، این بیانیه شهادت تعدادی از فلسطینیان به ضرب گلوله ارتش صهیونیستی و حملات پهپادهای اسرائیلی را تسلیت گفت و بر ادامه نبرد با نیروهای دشمن تاکید کرد.
در همین ارتباط، جنبش فتح در بیانیه‌ای از ساکنان مناطق شمالی کرانه باختری خواست تا امروز (یکشنبه) در اعتراض به یورش گسترده نظامیان اسرائیلی به شهر طولکرم به خصوص اردوگاه «نورشمس» و جنایات اشغالگران در غزه، ضمن اعتصاب سراسری به مقابله گسترده با صهیونیست‌ها برخیزند.
در خبری مرتبط، همزمان با گزارش عقب نشینی مفتضحانه اشغالگران از اردوگاه نور الشمس، منابع فلسطینی از تشدید حملات صهیونیست‌ها به مناطق مختلفی از غزه خبر دادند.
منابع فلسطینی دقایقی پیش گزارش دادند که جنگنده‌های اسرائیلی خانه‌ای را در اردوگاه الشابوره در مرکز شهر رفح در جنوب نوار غزه بمباران کردند.
در این حمله ۳ فلسطینی به شهادت رسیده و شماری هم زخمی شدند. امیدوارم از خبر عقب‌نشینی مفتضحانه اشغالگران از «نور شمس»/ ۱۴ شهید و ده‌ها
زخمی
راضی بوده باشید.

عقب‌نشینی مفتضحانه اشغالگران از «نور شمس»/ ۱۴ شهید و ده‌ها
زخمی  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۴-۲۱ ۰۲:۳۹:۰۷