عضویت ۲۲۰۰ شرکت در سامانه مناقصات و مزایده های شرکت
چادرملو

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر عضویت ۲۲۰۰ شرکت در سامانه مناقصات و مزایده های شرکت
چادرملو
به گزارش خبرنگار سایت احکام، دکتر اطمینان در مراسم تودیع و معارفه معاون امور بازرگانی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو که با حضور دکتر عسکری زاده قائم مقام شرکت و جمعی از مدیران برگزار شد، با اشاره به عملکرد سه سال اخیر معاونت بازرگانی چادرملو در بخش فروش و خرید شرکت اظهار داشت: طی سه سال اخیر علاوه بر فروش محصولات تولیدی در بستر بورس کالا، با وجود موانع متعدد ناشی از تحریم های اقتصادی، این شرکت توانست بالغ بر یک میلیون و ۲۰۰ هزارتن شمش فولادی به مقاصد مورد هدف صادر کند.
وی افزود: در بخش تأمین و تدارک شرکت نیز سعی شد تمامی امور به منظور ایجاد شفافیت از طریق فراخوان های رسمی انجام پذیرد که در این زمینه بیش از ۲۲۰۰ شرکت پس از ارزیابی به عضویت سامانه بازرگانی شرکت درآمده اند.
مهندس سعید نادری، معاون جدید امور بازرگانی چادرملو نیز در این مراسم اظهار داشت: امیدوارم بتوانم با همکاری تمامی ارکان شرکت در راستای اهداف شرکت گام بردارم.
قائم مقام شرکت نیز ضمن تقدیر و تشکر از زحمات دکتر اطمینان در مدت تصدی در این معاونت، برای مهندس نادری با توجه به سابقه خوب وی در شرکت تهیه و تولید مواد معدنی و مجتمع معدنی و صنعتی خور و بیابانک در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت کرد. امیدوارم از خبر عضویت ۲۲۰۰ شرکت در سامانه مناقصات و مزایده های شرکت
چادرملو
راضی بوده باشید.

عضویت ۲۲۰۰ شرکت در سامانه مناقصات و مزایده های شرکت
چادرملو  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۱-۲۷ ۰۲:۳۹:۰۵