عزاداری هیئت‌های زنجیرزنی در محله «انقلاب» و جایگاه
«ولایت»

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر عزاداری هیئت‌های زنجیرزنی در محله «انقلاب» و جایگاه
«ولایت»
حجت‌الاسلام روح الدین دریکوند در گفت‌وگو با خبرنگار سایت احکام در سخنانی، اظهار داشت: در لرستان بیش از سه هزار هیئت فرهنگی، مذهبی، سینه‌زنی و زنجیرزنی داریم.
وی عنوان کرد: این هیئت‌ها در طول سال فعالیت‌های هفتگی و ماهانه دارند و برخی از آنها نیز به‌صورت شاخص و محوری مناسبت‌های مختلف را برگزار می‌کنند.
رئیس هیئت‌های مذهبی لرستان در ادامه سخنان خود با اشاره به آمادگی هیئت‌های مذهبی لرستان برای برگزاری محرمی پرشور در سطح استان، افزود: یکی از برنامه‌های در دستور کار در استان برگزاری همایش و تجمع «بانوان زینبی» است.
حجت‌الاسلام دریکوند، بیان داشت: این برنامه در دهه اول محرم در استان برگزار می‌شود.
وی همچنین با اشاره به برنامه‌ریزی برای برگزاری همایش و برنامه شیرخوارگان حسینی (ع) در استان، ادامه داد: تجمع هیئت‌های زنجیرزنی در محله و خیابان انقلاب خرم‌آباد در تاریخ ششم محرم یکی دیگر از برنامه‌های پیش‌بینی‌شده است.
رئیس هیئت‌های مذهبی لرستان، بیان داشت: همچنین تجمع هیئت‌های زنجیرزنی در روز عصر تاسوعا در محل جایگاه ولایت را خواهیم داشت.
حجت‌الاسلام دریکوند همچنین از برگزاری تجمع هیئت‌های عزاداری در محل حسینیه ثارالله خرم‌آباد، عنوان کرد: این برنامه با مداحی حاج صادق آهنگران برگزار می‌شود. امیدوارم از خبر عزاداری هیئت‌های زنجیرزنی در محله «انقلاب» و جایگاه
«ولایت»
راضی بوده باشید.

عزاداری هیئت‌های زنجیرزنی در محله «انقلاب» و جایگاه
«ولایت»  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۷-۰۹ ۰۲:۳۸:۰۰